Berkay


Özlem Ada Şahin replika çantalarla havasını atıyor
Özlem Ada Şahin replika çantalarla havasını atıyor Sürekli lüks hayatı ve pahalı kıyafetleriyle paylaşım yapan Berkay’ın eşinin çantalarını replika alıp orijinalmiş gibi hava attığı iddiası magazin kulislerinde gündem oldu...
Berkay: "O dava henüz bitmedi"
Berkay: "O dava henüz bitmedi" Berkay, KKTC sahnesindeydi. Ünlü şarkıcı konserlerin çok yoğun olduğunu sürekli bir yerde olduğunu ve çocuklarla bu süreçte ayrı kaldığını söyledi.
Mahkeme Arda Turan hakkında kararını verdi
Mahkeme Arda Turan hakkında kararını verdi Şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'e karşı cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yargılanan futbolcu Arda Turan cinsel taciz suçunu işlediğine yönelik kesin ve inandırıcı delil bulunmadığı gerekçesiyle ikinci kez beraat etti.
Sanatçıların sahne ücretleri rekor seviyede!
Sanatçıların sahne ücretleri rekor seviyede! Pandemi nedeniyle uzun süre sahne alamayan sanatçılar, müzik yasağının gece 01.00'e çekilmesi ile birlikte şimdilerde konserden konsere koşuyorlar.
Burak Yılmaz Arda Turan-Berkay Şahin davasında ifade verdi
Burak Yılmaz Arda Turan-Berkay Şahin davasında ifade verdi Futbolcu Arda Turan'ın, şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'i taciz ettiği iddiasıyla yargılandığı davada, Burak Yılmaz'ın celse arasında tanık olarak ifade verdiği ortaya çıktı.
Berkay'dan sevenlerine 'En Güzelinden' sürpriz
Berkay'dan sevenlerine 'En Güzelinden' sürpriz Tarık Sezer Orkestrası yeni teklisinde popçu Berkay'la bir araya geldi.
Ünlü çiftler Marmaris'te hesap rekoru kırdı
Ünlü çiftler Marmaris'te hesap rekoru kırdı Bodrum'daki 195 TL'lik lahmacunun yankıları sürürken; Marmaris'teki lüks bir otelde lahmacunun 280 TL'ye servis edildiği ortaya çıktı.