Berkay


Berkay: "Özlem 'Al' dedi, aldım" Şarkıcı Berkay, önceki gün eşi Özlem Ada Şahin, kızı Arya ve Zeynep ile Rumelihisarı'nda görüntülendi.
Berkay'dan 2 milyon 600 bin liralık gösteriş! Popçu Berkay, yeni cipiyle Etiler'de görüntülendi.
Berkay, Bentley’den 6 ayda sıkıldı! Berkay Şahin 6 ay önce 2 milyon 200 bin TL’ye Bentley marka otomobilini satıp yerine 380 bin dolara Mercedes G serisi bir cip aldı.
Berkay'ın telefonu parçalandı Şarkıcı Berkay, önceki gün Etiler'de bir cep telefonu bayisindeydi. Maske ve eldiven takmadığı görülen şarkıcı, "Kızım Arya, telefonumun ekranını kırdı" dedi.
Özlem Ada Şahin'den 'israf' eleştirine yanıt Şarkıcı Berkay‘ın eşi Özlem Ada Şahin'in kızları için yaptığı bir etkinlikte kullandığı materyal (3 paket makarna) takipçileri tarafından hoş karşılanmadı. Şahin ise, "Beni kimse yargılayamaz" dedi.
Berkay: "Maskem var, arabada duruyor" Şarkıcı Berkay, Etiler’de bir bankaya girmek için sırada beklerken, maske ve eldivensiz objektiflere takıldı.
Özlem Ada Şahin'den romantik paylaşım Günlerdir kızlarıyla birlikte karantinada olan şarkıcı Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin, dün romantik anlar yaşadı.