Berkay


Berkay'dan Demet Akalın'a yeni göndermeler! Berkay ve Demet Akalın arasında başlayan 'hediye saat krizi' bitmek bilmiyor... Berkay, "Söylemezsem Olmaz" programının moderatörü Ece Erken'e, Akalın ile ilgili neler söyledi?
Berkay'dan Demet Akalın'a sert yanıt! Demet Akalın ve Berkay- Özlem Ada Şahin arasında yaşanan ‘hediye saat’ polemiği konusunda ipler yine gerildi.
Demet Akalın: "Saatin parasını aldım" Demet Akalın ve Berkay- Özlem Ada Şahin arasında yaşanan ‘hediye saat’ polemiği konusunda son noktaya gelindi.
Özlem Ada Şahin kutlamalara devam ediyor Popçu Berkay Şahin’in eşi Özlem Ada Şahin, kızı Arya ile birlikte Vadistanbul’da objektiflere yansıdı.
Özlem Ada Şahin'den manidar sözler Geçtiğimiz hafta boyunca şarkıcı Demet Akalın ile yaşadıkları hediye saat polemiğiyle magazin gündeminde en çok konuşulan isimlerden biri olan Özlem Ada Şahin yaş gününü kutladı.
Taraflar 'Kulüpte kavga çıktı' haberini yalanladı! Berkay Şahin’in Arnavutköy'de sahne aldığı mekalnda Cansu Kurtçu’yu dinlemeye gittiği ve o mekanda da oyuncu Eren Hacısalihoğlu’yla kavga ettiği iddia edildi.
Berkay hangi ünlü oyuncuyla kavga etti? Ünlü popçu Berkay'ın bir gece kulubünde yakışıklı aktörle kavga ettiği iddia edildi.