Berkay

Şarkıcı Berkay'ın eşinin paylaşımı yine çok konuşuldu Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden olan Özlem Ada Şahin, eşi Berkay Şahin ile havuz pozunu yayınladı. Şahin, Instagram paylaşımına, kalp emojisiyle birlikte "Eşim, benzerim" notunu düştü.
Berkay, Arda Turan'ın görüşmediği dostlarının peşine düştü! Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'in dün Arda Turan'ın 'manevi annem' dediği Demet Akbağ ile çekilmiş fotoğrafını sosyal medyada paylaşması olay yaratmıştı.
Demet Akbağ'dan Arda Turan'a şok eden gol! Oyuncu Demet Akbağ, Arda Turan ve Berkay arasında gerçekleşen kavganın görüldüğü davanın ardından Berkay'ın eşi ile bir araya geldi.
Aslıhan Doğan'a Arda-Berkay davası soruldu! Son günlerin konuşulan isimlerinden Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı.
Arda Turan hatırlatınca Berkay ve eşi gerildi! Berkay ile eşi Özlem Ada Şahin, Arda Turan’la aralarındaki kavganın bitmeyeceğini bir kez daha gösterdi. İkili, 2 yıl 8 ay hapis cezası alan futbolcu hakkındaki hükmün ertelenmesi hatırlatılınca ‘Bu adam bir suçludur’ dedi.
Arda ve Berkay’ın mahkeme kararı İspanya basınında Arda Turan-Berkay Şahin kavgasına ilişkin davada dün, Arda Turan, 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Haber İspanya basınında da yer aldı.
Aslıhan Doğan Turan'dan konuşulan paylaşım! Şarkıcı Berkay, futbolcu Arda Turan'ın kendisini darp ettiğini iddia etmişti. Bugün görülen üçüncü davada karar çıktı. Arda Turan toplam 2 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme hükmün geri bırakılmasına karar verdi.