Berkay

Demet Akalın - Berkay krizinde yeni görüntüler Demet Akalın ve Berkay arasında başlayan polemikte sular durulmazken; "Söylemezsem Olmaz" programında Ece Erken'den konuya dair çarpıcı yorumlar geldi.
Berkay'dan Demet Akalın'a yanıt: "Rezil değil vezir oldum!" Demet Akalın ve Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, hediye saat yüzünden birbirine girdi. Akalın, hediye ettiği Rolex’i satmak isteyen çifte küstü. Taraflar, birbiri hakkında ağır konuştu...
Berkay: "Bunlar iğrenç ve rezil muhabbetler" Berkay'dan saat polemiği yaşadığı Demet Akalın'a çok sert sözler...
Demet Akalın: "Berkay hanımını sustursun" Ünlü şarkıcılar Demet Akalın ve Berkay arasında başlayan saat polemiği sürüyor.
Demet Akalın, Berkay'ın eşini fena tersledi! Demet Akalın, Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e saat hediye etti. Şahin çifti, iddialara göre saati satmak istedi. Akalın, bunu duyunca küplere bindi. İkili, yaşananların ardından Instagram'da birbirine girdi.
Demet Akalın - Berkay dostluğu bitti! Demet Akalın, Berkay’ın doğum yapan eşi Özlem Ada Şahin’e, pahalı marka saat hediye etti. Berkay ise hediye saati sattı. Durumdan haberdar olan Akalın, çok sinirlenip Berkay’a küstü.
Caner Erkin'e Berkay ile piştisi soruldu! Güzel oyuncu Şükran Ovalı ve Beşiktaşlı futbolcu eşi Caner Erkin, önceki gün İstinyePark'taydı. Markalar Sokağı'nda bulunan Beymen mağazasını uzun süre gezen çift, alışveriş turları boyunca birbirlerinin ellerini hiç bırakmadı.