Berkay

Özlem Ada Şahin doğum kilolarından kurtuldu Geçtiğimiz günlerde ikinci kez baba olma duygusunu yaşayan Berkay, önceki gün eşi Özlem Şahin ve kızı Arya ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
Berkay nazardan çok korkuyor Şarkıcı Berkay Şahin, kardeşi Ziya Şahin’in ortak olduğu restorandan çıkarken görüntülendi.
Selin Ciğerci'nin 'yeni kanka'sı herkesi şaşırttı! Şarkıcı Demet Akalın'la arkadaşlığa nokta koyan Selin Ciğerci; yakın arkadaş olarak belirlediği isimle herkesi şaşırttı...
Berkay Maldivler'de para saçtı Berkay, ‘Para var, huzur var’ sözünün hakkını verdi. Geçtiğimiz gün ailesiyle Maldivler’e giden popçu, geceliği 25 bin liralık villada konaklayıp kış ortasında yazı yaşadı.
Serkan Kaya ve Berkay'ın eşofman kavgası! Ünlü şarkıcılar Serkan Kaya ve Berkay'ın kavgası yapımcı Polat Yağcı'nın doğum gününe damga vurdu.
Berkay ve Demet Akalın yine karşı karşıya! Saat polemiği yüzünden günlerce birbirine gönderme yapan Demet Akalın ile Berkay, bu defa yılbaşı sahnesi için karşı karşıya geldi.
Berkay ailesiyle alışverişe çıktı Şarkıcı Berkay, önceki gün eşi Özlem Hanım ve kızları Arya ve Zeynep ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.