Berkay

Şarkıcı Berkay'ın gündemi yoğun
Şarkıcı Berkay'ın gündemi yoğun Şarkıcı Berkay önceki gün Amerkez’de objektiflere yansıdı.
Berkay ve eşinin romantik kaçamağı
Berkay ve eşinin romantik kaçamağı Pop müziğin ünlü ismi Berkay, hafta sonunu iki çocuğunun annesiyle kayak tatilinde geçirdi.
Berkay Şahin: "Misafirlerimi gezdireceğim"
Berkay Şahin: "Misafirlerimi gezdireceğim" Önceki akşam İstinye'de objektiflere yansıyan ünlü şarkıcı Berkay Şahin, "Misafirlerim geliyor şimdi, onları gezdireceğim" dedi.
Berkay: "Bunlar bu kadar haysiyetsiz ve onursuz insanlar"
Berkay: "Bunlar bu kadar haysiyetsiz ve onursuz insanlar" Şarkıcı Berkay, önceki akşam eşi Özlem Ada Şahin ile Bebek'teydi.
Savunması sırasında yine hakaret eden Berkay'a 26 bin 400 lira adli para cezası
Savunması sırasında yine hakaret eden Berkay'a 26 bin 400 lira adli para cezası Berkay, sosyal medyada tartıştığı Burak B. adlı kişi ile davalık oldu. Burak B., şarkıcının kendisine tehdit ve hakaret yağdırdığını söyledi. Duruşmaya giden Berkay, savunma yaparken yine hakaret edince 26 bin 400 lira adli para cezasına çarptırıldı.
Sevimli Arya harçlığı elinde gezdi
Sevimli Arya harçlığı elinde gezdi Berkay kızı Arya ve yakın arkadaşı Seda Önder'in kızı Tanem Yade'yle objektiflere yanısıdı.
Özlem Ada Şahin trafikte 'yasak' dinlemedi
Özlem Ada Şahin trafikte 'yasak' dinlemedi 2021’in son tatilini Dubai’de yapan Berkay ile eşi Özlem Ada Şahin, 2022’ye İzmir’de girmişti. İstanbul’a dönen çift önceki gün Etiler’deydi.