Berkay

Berkay ve eşine Bebek Oteli şoku! Dün sabah çocuklarıyla bayram kahvaltısı için Boğaz’daki Bebek Oteli’ne giden Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin’e şok! Çocuklarıyla otele alınmayan ikiliden Özlem Hanım, duruma sosyal medyada isyan etti...
Sevimli kızı Berkay'a zor anlar yaşattı Şarkıcı Berkay , kızı Arya ile birlikte önceki gün Akmerkez’de bir oyuncak mağazasından çıkarken görüntülendiler.
Şarkıcı Berkay ikinci kez baba oldu Şarkıcı Berkay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ikinci kez baba olduğunun müjdesini verdi.
Berkay'dan flaş Arda Turan açıklaması! Davanın görüldüğü akşam Berkay, Arnavutköy'deki bir balıkçıda arkadaşları ile birlikte akşam yemeği yedi. Çıkışta gazetecilerle dava ile ilgili flaş açıklamalar yaptı.
Berkay ile Arda Turan davasında neler yaşandı? Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında yaşanan kavgaya ilişkin davada Berkay’ın kuaförü tanık olarak dinlendi. Tanık Tiryaki, “Arda bey ile Özlem hanımın konuştuklarını gördüm ancak tanışık olduklarını varsayarak dikkat etmedim” dedi.