Berkay

Berkay 'T' plakalı cipini satıyor!
Berkay 'T' plakalı cipini satıyor! Popçu Berkay, 2 milyon 600 bin TL'lik cipine 'T' plaka taktırdı. Lüks otomobillere daha az vergi ödenen geçici plaka sayesinde de cipin fiyatı 1 milyon TL düştü.
Berkay'ın uyanıklığı 'Pes' dedirtti!
Berkay'ın uyanıklığı 'Pes' dedirtti! Şarkıcı Berkay, futbolcu Arda Turan ile yaşadığı kavgayla göndeme gelmişti. Berkay, 2 milyon 600 bin liraya yine bir cip aldı. Araca geçici ‘T’ plaka taktıran popçu, bu sayede vergide büyük bir indirimi kaptı!
Berkay- Özlem Şahin çiftinden mutluluk pozları
Berkay- Özlem Şahin çiftinden mutluluk pozları Şarkıcı Berkay Şahin, önceki akşam eşi Özlem Ada Şahin ile Kuruçeşme’de bir mekanda objektiflere takıldı.Keyifleri bir hayli yerinde olan çift, objektiflere mutluluk pozları verdi.
Berkay maske takmamakta ısrarlı
Berkay maske takmamakta ısrarlı Şarkıcı Berkay, önceki gün Nişantaşı'ndaydı.
Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin yine şovunu yaptı!
Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin yine şovunu yaptı! Geçtiğimiz günlerde 2 milyon TL'lik saat takarak gündem olan Özlem Ada Şahin, yine lüks tutkusunu gözler önüne serdi.
Berkay devlet dairesinde kavga mı çıkardı?
Berkay devlet dairesinde kavga mı çıkardı? Pop müziğin ünlü ismi Berkay Şahin ve eşi Özlem Şahin, önceki gün Yeniköy'de yer alan Azur adlı mekanda yemek yedi. Bir arkadaşlarının doğum günü partisine katılan ikili, çıkışta gazetecilerin olduğunu görünce koşar adım arabaya bindi.
Berkay'dan 2 milyon TL’lik saat sorusuna tepki!
Berkay'dan 2 milyon TL’lik saat sorusuna tepki! Popçu Berkay, önceki akşam Arnavutköy’de gittiği yemek çıkışında objektiflere yansıdı.