Seda Sayan'dan Mehmet Ali Erbil'e ağır yanıt!

Seda Sayan'ın kendisini hedef alan sözler sarf eden Mehmet Ali Erbil'e yanıtı sert oldu.

Seda Sayan'dan Mehmet Ali Erbil'e ağır yanıt!

Mehmet Ali Erbil Instagram'dan yaptığı paylaşımda, "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyor" sözlerini kullanmıştı.

Seda Sayan'dan Mehmet Ali Erbil'e ağır yanıt!

Bir dönem yediklerinin içtiklerinin ayrı gitmediği Mehmet Ali Erbil'e çok sert bir yanıt veren Seda Sayan, Erbil'e yönelik ağır bir ithamda da bulunarak "Tuğba ile evli iken hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var. Bence işine bak, ruhunu arındır" ifadelerini kullandı.

Seda Sayan'dan Mehmet Ali Erbil'e ağır yanıt! - Resim : 2

Seda Sayan'dan Mehmet Ali Erbil'e ağır yanıt! - Resim : 3

"Ayrıca bu olayda benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının dış mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin." diyen Seda Sayan, bir süre sonra Mehmet Ali Erbil ile ilgili paylaşımını silerek şöyle yazdı:

Seda Sayan'dan Mehmet Ali Erbil'e ağır yanıt! - Resim : 4

Seda Sayan’ın iddialarına yanıt veren Mehmet Ali Erbil ise şunları söyledi:

"Ben Mehmet Ali Erbil; hepinizin bildiği tanıdığı. Evet sınırı aştım, hata yaptım, sitem edeyim derken kontrolü kaybettim. Üzgünüm, amacım kimsenin onuruna zarar vermek değildi, hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı böyle bir niyetim asla olamaz.

Ama sizler şunu da biliyorsunuz ki ben 2 yıldır ölümün kıyısında yaşıyorum; doktorlarım zaten tüm çevremi istemsiz hezeyanlarım olabileceği konusunda uyardılar. Şimdi soruyorum; ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı.

Siz de sormadınız mı madem böyle bir şey vardı niye sustun diye? Herneyse; benim alnım ak ve kendi payıma düşeni yaptım. Herkes de kendine yakışanı yapsın."

Seda Sayan'dan Mehmet Ali Erbil'e ağır yanıt! - Resim : 5