Sedat Peker, Hadi Özışık ile yaptığı görüşmeyi paylaştı

Sedat Peker, Twitter hesabından Hadi Özışık ile yaptığı görüşmenin videosunu paylaştı.

Sedat Peker, Hadi Özışık ile yaptığı görüşmeyi paylaştı

Tele1'in haberine göre YouTube hesabından paylaştığı videolarla gündem olan Sedat Peker, ilk kez Twitter hesabından video paylaştı.

Sedat Peker, Hadi Özışık ile yaptığı görüşmeyi paylaştı-1 (VİDEO)

Peker, Hadi Özışık ile yaptığı görüşmeyi ”Kıymetli dostlarım, İnternethaber sitesinin sahibi olan Hadi Özışık – Süleyman Özışık kardeşler en yakınları olan Süleyman Soylu’yla benim aramda aracılık yaptıklarını yalanlamışlar, söyleyen şerefsizdir demişler. Ben kimseye hile yapmam, ancak kendimi de rezil duruma düşürmem” notuyla paylaştı.

Sedat Peker, Hadi Özışık ile yaptığı görüşmeyi paylaştı

Sedat Peker, Hadi Özışık ile yaptığı görüşmeyi paylaştı-2 (VİDEO)


Sedat Peker, Hadi Özışık ile yaptığı görüşmeyi paylaştı - Resim : 2

 

HADİ ÖZIŞIK YALANLAMIŞTI

​CHP’li Özgür Özel, “Süleyman Soylu’ya çok yakın bir gazeteci Sedat Peker ile bir görüşme gerçekleştirdi mi? Yaptığı görüşmede ‘Yeni videolar yayınlama. Bakanımız seninle ilgili bir şeyler söyleyecek ama sinirlenme, kapatalım bu işi’ dedi mi? Sonrasın da Süleyman Soylu’nun Sedat Peker ile ilgili açıklamalarından sonra, Sedat Peker çektiği bir videoyu o gazeteciye yolladı mı? O gazeteci o videoyu Süleyman Soylu’ya izletti mi? Sonra dönüp Peker’e, ‘Aman bu videoyu yayınlama’ dedi mi demedi mi?” ifadeleri ile Sedat Peker ile Süleyman Soylu arasında bir gazetecinin aracılık yaptığını iddia etmişti.

İddiaların hedefindeki Hadi Özışık halktvcomtr’ye gönderdiği mesajda iddiaları yalanlayarak, “Soylu ile Peker arasında haber götürdüğüm yalandır. Böyle yapan şerefsizdir, haysiyetsizdir” demişti.