Sedat Peker


Orhan ve Yüksel Özyurt üniversiteli kızları fuhuşa mı zorladı? Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai kentinde kaçak olarak yaşantısını sürdüren, Sedat Peker, Süleyman Soylu’ya yine ağır suçlamalarda bulundu.
'CİHAN EKŞİOĞLU'NUN YASAK AŞKINDAN ÇOCUĞU VAR' İDDİASI! EKBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Ekşioğlu'nun adı bu sefer yasak aşk yaşadığı iddialarıyla çalkalanıyor.
Uğur Dündar: "Birileri birtakım hesaplar yapmış" Uğur Dündar, KRT’de yayınlanan programda çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.
Sedat Peker günlerdir süren sessizliğini bozdu! Sedat Peker, günlerdir süren sessizliğini bozdu. Peker, sağlık durumunun iyi gittiğini belirtirken; cumartesi günü açıklamalarda bulunacağını yazdı.
Sedat Peker’den günler sonra yeni paylaşımlar Sedat Peker, Türkiye'nin dört bir yanında devam eden orman yangınları ile ilgili paylaşımlarda bulundu.
Sedat Peker’in sessizliğinin nedeni ortaya çıktı! Sedat Peker’in günlerdir süren sessizliğinin nedeni ortaya çıktı.
Uğur Dündar’dan olay ‘kayıp silah’ açıklaması! Sedat Peker'in 'kayıt dışı silah dağıtımı' iddialarıyla ilgili konuşan Uğur Dündar, 15 Temmuz'dan sonra kaybolan silahların 20 tugayı silahlandırabilecek şekilde en az 100 bini bulduğunu öne sürdü.