Sedat Peker


Sedat Peker ne yayınlayacağını açıkladı! Hakkında çıkan ‘AK Parti ile anlaştı’ iddialarına çok sert tepki gösteren Sedat Peker, bugün yayınlayacağı videonun içeriğine dair sinyaller de verdi.
Sedat Peker'den İsmail Saymaz paylaşımları İddiaları ile Türkiye'nin gündemine yerleşen Sedat Peker, bu kez gazeteci İsmail Saymaz ile ilgili paylaşımlarda bulundu.
Sevilay Yılman: "Sezgin Baran Korkmaz bana 'abla' diyordu!" Habertürk yazarı Sevilay Yılman Sedat Peker'in videolarında ismi geçen SBK Holding'in patronu firari Sezgin Baran Korkmaz ile olan ilişkisi nedeniyle gelen eleştirilere bugünkü "Pandora" başlıklı yazısıyla yanıt verdi.
Cemil Çiçek'ten dikkat çeken 'Çanta çanta para' çıkışı! Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Cemil Çiçek, “Ortalıkta siyasetçilerin araçlarına çantalar dolusu para konulduğu iddiaları var. Bunu görmezden gelebilir misiniz?” dedi.
Cemal Enginyurt'tan itiraf: "Otelde kaldım, para vermedim" Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Sedat Peker’in iddialarıyla gündeme gelen Paramount Otel ile ilgili soruya yanıt verdi.
Süleyman Soylu o fotoğrafa neden girmedi? Tolga Şardan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kaymakam adaylarını ağırladığı programla ilgili çarpıcı bir noktaya değinerek dikkat çeken bir yorumda bulundu.
Yılmaz Özdil, Sedat Peker’in peşindeki gazetecileri açıkladı! Yayınladığı videolarla ülke gündemini adeta esir olan Sedat Peker, Türkiye’nin en çok konuştuğu isimlerden biri oldu.