Sedat Peker


Sedat Peker'in ifşa ettiği isimler neden yargılanmıyor? Deniz Zeyrek, "Hukukun gücünün değil, güçlünün hukukunun etkin olduğu yerlerde Zühtü Arslan'ın da dikkat çektiği gibi, kaçınılmaz olarak hukuk dışı güçler devreye giriyor." dedi.
Dört ilde Sedat Peker operasyonu Sedat Peker organize suç örgütüne yönelik operasyonlarda, 4 yıl önce işlenen bir cinayete ilişkin yeni delillere ulaşıldı. Soruşturma kapsamında İstanbul merkezli 4 ilde gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda 10 şüpheli gözaltına alındı.
Sedat Peker’den ‘namuslu gazeteci’ çıkışı! Yaptığı açıklamalarla gündem olan Sedat Peker, son açıklamalarının ardından takipçilerine seslendi ve ‘namuslu gazeteci’ uyarısında bulundu.
Sedat Peker’den flaş FETÖ borsa iddiası! Sedat Peker, Cihan Ekşioğlu'na şoke eden suçlamalarda bulundu.
Sedat Peker büyük açıklamayı ne zaman yapacağını açıkladı! Sedat Peker, Twitter hesabından attığı 5 mesajda büyük açıklamayı ne zaman yapacağını açıkladı.
Sedat Peker'den Atatürk paylaşımı Sedat Peker, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili paylaşımlarda bulundu.
Sedat Peker’den yeni Korkmaz Karaca iddiası! Sedat Peker, daha önce kendisini bir konuyu görüşmek için aradığını söylediği Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politika Kurulu üyesi Korkmaz Karaca hakkında yeni iddialarda bulundu.