Sedat Peker

Sedat Peker'e yakın isimden flaş 'Veyis Ateş' iddiası! Sedat Peker'e yakınlığını gizlemeyen Emre Olur, Veyis Ateş'in Habertürk'teki işine son verildiğini iddia etti.
Marki Necip Bey Yalısı yangınını Ahmet Ravalı yıllar önce kaleme almış Sedat Peker, dün attığı bir dizi tweette yeniden Demirören ailesini hedef almış ve iddialarını 1983’e kadar geriye götürmüştü.
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nden flaş Veyis Ateş kararı! Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim Kurulu 4315 sicil numaralı üyesi Veyis Ateş’ten siyaset-mafya ilişkileri içinde adının geçtiğine ve mesleğin itibarını sarsacak oluşumlar içinde bulunduğuna yönelik şikayetler nedeniyle savunmasını istedi.
Yakalandığı söylenen Sedat Peker'den açıklama Bir süredir haber alınamayan ve ailesinin 'Can güvenliğinden endişe ediyoruz' dediği Sedat Peker, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.
Fatih Altaylı: "Herkes bu şerefsizleri afişe etmeli!" Habertürk yazarı Fatih Altaylı, "Hadi herkes konuşsun" başlıklı makalesinde, Sedat Peker'in işbirliği içinde olduğu gazetecileri ifşa etmesini örnek göstererek, "Gazeteci kılıklı sahtekarların ortaya çıkmasını, çıkarılmasını istiyorum" dedi.
Süleyman Özışık'a çok zor soru Sedat Peker'e yakınlığıyla bilinen Emre Olur, Süleyman Özışık'a yanıt verdi. Olur, Peker'in 2020 Eylül'de Özışık'ın kızının düğününe 80 bin liralık mücevher ve çelenk gönderdiğini belirtirken, "Neden kabul ettin?" diye sordu.
Sedat Peker ne yayınlayacağını açıkladı! Hakkında çıkan ‘AK Parti ile anlaştı’ iddialarına çok sert tepki gösteren Sedat Peker, bugün yayınlayacağı videonun içeriğine dair sinyaller de verdi.