Sedat Peker

Özyurtlar Holding'e ait NTowers nasıl Teksas'a döndü?
Özyurtlar Holding'e ait NTowers nasıl Teksas'a döndü? Esenyurt'ta daha önce Sedat Peker’in iddialarıyla gündeme gelen Özyurtlar Holding’in Ntowers sitesini yasadışı şekilde ele geçirdiği iddia edilen bir grubun, mahkeme kararına rağmen haksız kazanç elde edip usulsüzce çıkarılan ödemelere itiraz eden site sakinlerini tehdit ve darp ettiği öne sürüldü.
Sedat Peker aylar sonra kamera karşısına geçti!
Sedat Peker aylar sonra kamera karşısına geçti! Cumhuriyet Gazetesi yazarı Barış Terkoğlu, Sedat Peker'in aylar sonra kamera karşısına geçerek bir belgesel çekmeye başladığını duyurdu.
Sedat Peker’den gece yarısı Yeni Akit’e büyük şok!
Sedat Peker’den gece yarısı Yeni Akit’e büyük şok! Sedat Peker, Yeni Akit’in ‘Sedat Peker'i titreten görüşme’ başlığıyla attığı habere tepki göstererek dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.
Sedat Peker'den 'şantaj kaseti' açıklaması
Sedat Peker'den 'şantaj kaseti' açıklaması Sedat Peker, sosyal medya hesabından Kıbrıslı siyasetçilerle ilgili ortaya atılan 'müstehcen görüntüler' iddialarına ilişkin çok konuşulacak bir açıklama yayınladı.
Bomba Sedat Peker iddiası: Şantaj kasetleri elinde
Bomba Sedat Peker iddiası: Şantaj kasetleri elinde Sedat Peker'e yakınlığıyla bilinen Emre Olur, geçen günlerde Girne polisine teslim olan Halil Falyalı'nın şantaj kasetlerinin Peker'in elinde olduğunu öne sürdü.
Sedat Peker hakkında tutuklama kararı çıkartıldı
Sedat Peker hakkında tutuklama kararı çıkartıldı Sedat Peker'e, 2017'de Cahit Çetin'in silahlı saldırı sonucu ölümüne ilişkin "tasarlayarak kasten öldürmeye azmettirme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılması istendi.
Sedat Peker’den peş peşe yeni paylaşımlar!
Sedat Peker’den peş peşe yeni paylaşımlar! Birleşik Arap Emirlikleri tarafından açıklama yapmasının engellendiği söylenen Sedat Peker, sosyal medya hesabından yeni paylaşımlarda bulundu.