Sedat Peker

Habertürk yönetimi Veyis Ateş'in işine son veriyor
Habertürk yönetimi Veyis Ateş'in işine son veriyor Habertürk TV program sunucusu Veyis Ateş ile ilgili karar verildi.
Uğur Dündar, Sezgin Baran Korkmaz'a "12 gazeteciyi" sordu
Uğur Dündar, Sezgin Baran Korkmaz'a "12 gazeteciyi" sordu Duayen gazeteci Uğur Dündar, Tele 1'de "Türkiye'nin Geleceği" programının konuğu oldu. Uğur Dündar, Sezgin Baran Korkmaz ile konuştuğunu, kendisinde 12 gazetecinin kaydı olduğu iddiasını sorduğunu belirterek, aldığı yanıtı da kamuoyuyla paylaştı.
Sosyal medya Veyis Ateş'in yıllar önceki açıklamasını konuşuyor!
Sosyal medya Veyis Ateş'in yıllar önceki açıklamasını konuşuyor! Sedat Peker'in iddiaları ile gündeme gelen ve firari Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon Euro rüşvet istediği iddia edilen Veyis Ateş'in 2017 yılında verdiği röportajda kullandığı sözler sosyal medyada gündem oldu.
Sedat Peker Cem Küçük'e seslendi
Sedat Peker Cem Küçük'e seslendi Sedat Peker, yeni açıklamalar yapmaya devam ederken hedefindeki yeni isim ise gazeteci/yazar Cem Küçük oldu.
Türkiye'nin konuştuğu Paramount Otel'in yeni sahibi kim?
Türkiye'nin konuştuğu Paramount Otel'in yeni sahibi kim? ODATV'den Sami Menteş yazdı: "Sedat Peker'in iddialarının ardından gözler Paramount Oteli'ne çevrildi. Bir dönem SBK'nın olan otelin yeni sahibi dikkat çeken bir isim..."
Sedat Peker’den Uğur Dündar’a teşekkür
Sedat Peker’den Uğur Dündar’a teşekkür Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile usta gazeteci Uğur Dündar’a teşekkür etti.
Sedat Peker: "Veyis Ateş sen ne önemli adammışsın!"
Sedat Peker: "Veyis Ateş sen ne önemli adammışsın!" Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Veyis Ateş'e ilişkin yeni iddiaları gündeme getirdi.