Sedat Peker

Sedat Peker’den ‘namuslu gazeteci’ çıkışı!
Sedat Peker’den ‘namuslu gazeteci’ çıkışı! Yaptığı açıklamalarla gündem olan Sedat Peker, son açıklamalarının ardından takipçilerine seslendi ve ‘namuslu gazeteci’ uyarısında bulundu.
Sedat Peker’den flaş FETÖ borsa iddiası!
Sedat Peker’den flaş FETÖ borsa iddiası! Sedat Peker, Cihan Ekşioğlu'na şoke eden suçlamalarda bulundu.
Sedat Peker büyük açıklamayı ne zaman yapacağını açıkladı!
Sedat Peker büyük açıklamayı ne zaman yapacağını açıkladı! Sedat Peker, Twitter hesabından attığı 5 mesajda büyük açıklamayı ne zaman yapacağını açıkladı.
Sedat Peker'den Atatürk paylaşımı
Sedat Peker'den Atatürk paylaşımı Sedat Peker, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili paylaşımlarda bulundu.
Sedat Peker’den yeni Korkmaz Karaca iddiası!
Sedat Peker’den yeni Korkmaz Karaca iddiası! Sedat Peker, daha önce kendisini bir konuyu görüşmek için aradığını söylediği Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politika Kurulu üyesi Korkmaz Karaca hakkında yeni iddialarda bulundu.
Sedat Peker'den 'erişim engeli' açıklaması
Sedat Peker'den 'erişim engeli' açıklaması Sedat Peker, sosyal medya hesaplarına erişim engeli talebinin ardından yeni açıklama yaptı.
Sedat Peker'in sosyal medya hesaplarına erişim engeli
Sedat Peker'in sosyal medya hesaplarına erişim engeli Sedat Peker’in sosyal medya hesaplarına, millî güvenlik ve kamu düzeninin korunması gerekçesiyle erişim engeli getirildi...