Sedat Peker

Şeyma Subaşı adına kripto para çıkartıldı Sedat Peker'in ardından, Şeyma Subaşı adına da kripto para çıkartıldı. ‘Seyma Subasi’ adıyla çıkarılan bir kripto para, küçük bir kripto para borsasında yerini aldı.
Can Ataklı: "Baran Korkmaz'dan 45 milyon dolar borç alan kişi..." Korkusuz yazarı Can Ataklı, Sedat Peker'in yayınladığı 9. videosunda, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "Hemen yurt dışına gitmelisin" dediğini ileri sürdüğü ABD ve Türkiye'de aranan Sezgin Baran Korkmaz'dan 45 milyon dolar borç alan isim ile ilgili çarpıcı bir yazı kaleme aldı.
Özgür Özel: "Bu iddialar araştırılmalı Meclis soruşturmalı" Sedat Peker’in iddialarını ‘vahim’ olarak nitelendiren Özgür Özel, Türkiye’nin devlet kriziyle karşı karşıya bulunduğunu savundu. Araştırılması gereken iddiaları tek tek sıraladı.
MASAK 1.5 ay içinde SBK Holding hakkında iki farklı rapor hazırladı Sedat Peker’in son videosunda en dikkat çekici kısımlardan biri de SBK Holding’in patronu Sezgin Baran Korkmaz’a ilişkin iddialardı.
Yılmaz Özdil'den bomba Veyis Ateş yorumu Sedat Peker, 9. videosunu Youtube üzerinden 'Yaşadıkça ve yaşlandıkça değil, direndikçe büyürüz' başlığıyla yayınladı. Bu videonun yankıları devam ederken, Yılmaz Özdil'den dikkat çeken bir yorum geldi.
Metin Külünk’ten 9’uncu videoya saatler kala peş peşe paylaşımlar Sedat Peker'in 9. videosuna saatler kala '10 bin dolar alan siyasetçi' olduğu öne sürülen Metin Külünk, art arda 16 tweet attı.
Veli Küçük'ten Süleyman Soylu'ya yanıt: "Bakan doğru söylemiyor" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Sedat Peker'in adamlarına ruhsat verilmesinde işaret ettiği emekli Tuğgeneral Veli Küçük tepki gösterdi.