Sedat Peker

CİHAN EKŞİOĞLU TARAFINDAN DARP EDİLEN İŞKADINI SONGÜL BAYRAM MI?
CİHAN EKŞİOĞLU TARAFINDAN DARP EDİLEN İŞKADINI SONGÜL BAYRAM MI? Sedat Peker'in son olarak tartışmaya açtığı isimlerden birisi Cihan Ekşioğlu oldu...
Yılmaz Özdil yazdı: "Kanı bozuk öyle mi?"
Yılmaz Özdil yazdı: "Kanı bozuk öyle mi?" Sözcü Gazetesi'nden Yılmaz Özdil'in bugünkü yazısı...
Fatih Altaylı: "İddialar doğruysa Baykal'ı partide tutacak mısınız?"
Fatih Altaylı: "İddialar doğruysa Baykal'ı partide tutacak mısınız?" Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Sedat Peker’in iddialarıyla tekrar gündeme gelen eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'la ilgili CHP yönetimine seslendi.
Uğur Dündar’dan dikkat çeken ‘soygun’ paylaşımı!
Uğur Dündar’dan dikkat çeken ‘soygun’ paylaşımı! Uğur Dündar, Sedat Peker’in açıklamalarıyla gündem olan ‘üstüne çökülen yerler’ hakkında dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.
Sedat Peker'in ifşa ettiği isimler neden yargılanmıyor?
Sedat Peker'in ifşa ettiği isimler neden yargılanmıyor? Deniz Zeyrek, "Hukukun gücünün değil, güçlünün hukukunun etkin olduğu yerlerde Zühtü Arslan'ın da dikkat çektiği gibi, kaçınılmaz olarak hukuk dışı güçler devreye giriyor." dedi.
Dört ilde Sedat Peker operasyonu
Dört ilde Sedat Peker operasyonu Sedat Peker organize suç örgütüne yönelik operasyonlarda, 4 yıl önce işlenen bir cinayete ilişkin yeni delillere ulaşıldı. Soruşturma kapsamında İstanbul merkezli 4 ilde gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda 10 şüpheli gözaltına alındı.
Sedat Peker’den ‘namuslu gazeteci’ çıkışı!
Sedat Peker’den ‘namuslu gazeteci’ çıkışı! Yaptığı açıklamalarla gündem olan Sedat Peker, son açıklamalarının ardından takipçilerine seslendi ve ‘namuslu gazeteci’ uyarısında bulundu.