İsmail Küçükkaya’ya 'Cihan Ekşioğlu ile fotoğrafını neden sildin?' sorusu!

Gazeteci Seher Yaşayacak’tan İsmail Küçükkaya’ya dikkat çeken Cihan Ekşioğlu sorusu geldi.

İsmail Küçükkaya’ya 'Cihan Ekşioğlu ile fotoğrafını neden sildin?' sorusu!

MedyaRadar'ın haberine göre İzmirli gazeteci Seher Yaşayacak, Fox Tv sunucusu İsmail Küçükkaya‘nın Instagram hesabından Beyaz Tv‘de yayınlanan ‘Uyan Türkiyem’ programı sunucusu Tahir Sarıkaya ve Sedat Peker’in gündeme getirdiği Cihan Ekşioğlu ile samimi paylaşımını, ‘Neden sildiniz?’ diye sordu.

O tweet sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

İşte gazeteci Seher Yaşayacak’ın dikkat çeken o tweeti: “Ben susayım fotonun kendisi yeterince konuşuyor zaten! Cihan Ekşioğlu ve İsmail Küçükkaya. Bu fotoyu neden sildiniz? @KucukkayaIsmail”

İsmail Küçükkaya’ya 'Cihan Ekşioğlu ile fotoğrafını neden sildin?' sorusu!

FOX TV’de “Çalar Saat” isimli programla izleyici karşısına çıkan İsmail Küçükkaya, Instagram hesabından paylaştığı ve daha sonra sildiği o fotoğrafın altına şunları yazmıştı: “Dün yayından sonra Tahir Sarıkaya kardeşim ve Cihan Ekşioğlu ile buluştuk. Laf lafı açtı derler ya o hesap. Hoş bir öğleden sonra oldu. Dün tanıştık; Cihan, yurtsever ve müthiş duyarlı bir Atatürkçü. Çok okumuş. Birgün yeri ve zamanı gelir bahsederim muhakkak. Her ikisinin de siz Çalar Saat Ailesi’ne selamları var. Üzerimde kalmasın”

İsmail Küçükkaya’ya 'Cihan Ekşioğlu ile fotoğrafını neden sildin?' sorusu! - Resim : 2

CİHAN EKŞİOĞLU VE TANK İDDİASI ( HABER LİNKİ)

Ekba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Ekşioğlu, Sedat Peker’in gündeme getirdiği, çok sayıda gazeteci ve siyasetçinin ücret ödemeden konakladığı öne sürülen Paramount Hotel’le gündeme gelmişti.

Paramount Hotel'in ilk sahibi Atilla Uras'ın kızı Yasemin Uras, Sedat Peker’in gündem olan iddialarının ardından yaptığı açıklamada, Cihan Ekşioğlu'nun Atilla Uras'ın öldüğü gün otele devletin tankıyla girdiğini ileri sürmüştü.