Sedat Peker

Sedat Peker Milli Parklar ve Bahçeler'e devredilen evi hakkında konuştu
Sedat Peker Milli Parklar ve Bahçeler'e devredilen evi hakkında konuştu Sedat Peker, Beykoz'daki evinin Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'ne devredilmesinin ardından 'Deli Çavuş' isimli hesabından paylaşımda bulundu.
Sedat Peker'in evi Milli Parklar ve Bahçeler'e devredildi
Sedat Peker'in evi Milli Parklar ve Bahçeler'e devredildi Sedat Peker'in 2018'de imar barışından faydalanmak için başvurduğu İstanbul Beykoz'daki evinin bulunduğu arazi Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'ne devredildi.
Sedat Peker'den muhalefet partilerine çağrı
Sedat Peker'den muhalefet partilerine çağrı Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda muhalefete çağrıda bulunarak; ''Konulara dahil olmadan sadece bunu yapsınlar. Geri kalan bende'' dedi.
Sedat Peker'in attığı 25 twette saklanmış gizli mesajı Yılmaz Özdil açıkladı
Sedat Peker'in attığı 25 twette saklanmış gizli mesajı Yılmaz Özdil açıkladı Dün 25 Tweet atan Peker, eski AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyesi Ethem Sancak, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar ve Levent Göktaş’ı hedef almıştı.
Sedat Peker'den Doğu Perinçe'e mesaj: "Eğer yayınlamazsan..."
Sedat Peker'den Doğu Perinçe'e mesaj: "Eğer yayınlamazsan..." Sedat Peker, dün akşam saatlerinde danışmanı Emre Olur aracılığıyla yeni bir açıklama yayınladı.
Sedat Peker davasında itiraza ret
Sedat Peker davasında itiraza ret Yurt dışında bulunan ve son bir yıldır yaptığı açıklamalarla gündemi sarsan Sedat Peker’in, lideri olduğu iddia edilen suç örgütüne yönelik, 14’ü tutuklu 92 sanığın yargılandığı dava sürüyor.
Erk Acarer'den konuşulacak sözler
Erk Acarer'den konuşulacak sözler TELE1’de Tuba Emlek’in sunduğu "Mercek" programında Sezgin Baran Korkmaz’ın ABD’ye iadesi ve dava süreci hakkında konuşuldu.