Sedat Peker

Sedat Peker: "Veyis Ateş sen ne önemli adammışsın!" Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Veyis Ateş'e ilişkin yeni iddiaları gündeme getirdi.
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Veyis Ateş sorusu Habertürk TV sunucusu Veyis Ateş'le ilgili iddiaların ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Ankara’da kimin için istendi bu para, bilmek istiyorum?" dedi.
Barış Pehlivan'dan Sağlık Bakanlığı'na Veyis Ateş soruları! Cumhuriyet Gazetesi yazarı Barış Pehlivan, son günlerde tüm okların çevrildiği Veyis Ateş ile ilgili kaleme aldığı yazısında çarpıcı ifadeler kullandı.
Sedat Peker’den Erdoğan-Biden görüşmesi sırasında tweet yağmuru Sedat Peker, Erdoğan ile Biden görüşmesi esnasında attığı tweetlerle ortalığı karıştıracak iddialarda bulundu.
Sedat Peker'e yakın isimden flaş 'Veyis Ateş' iddiası! Sedat Peker'e yakınlığını gizlemeyen Emre Olur, Veyis Ateş'in Habertürk'teki işine son verildiğini iddia etti.
Marki Necip Bey Yalısı yangınını Ahmet Ravalı yıllar önce kaleme almış Sedat Peker, dün attığı bir dizi tweette yeniden Demirören ailesini hedef almış ve iddialarını 1983’e kadar geriye götürmüştü.
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nden flaş Veyis Ateş kararı! Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim Kurulu 4315 sicil numaralı üyesi Veyis Ateş’ten siyaset-mafya ilişkileri içinde adının geçtiğine ve mesleğin itibarını sarsacak oluşumlar içinde bulunduğuna yönelik şikayetler nedeniyle savunmasını istedi.