Sedat Peker

Veyis Ateş suç duyurusunda bulundu mu? Sedat Peker'in ve SBK Holding'in firari patronu Sezgin Baran Korkmaz'ın iddialarının ardından sessizliğe bürünen Veyis Ateş, ilk olarak Odatv'ye konuşmuş ve Habertürk'te yayına çıkmamasının Sedat Peker'in iddialarıyla ilgisinin olmadığını ifade etmişti.
Barış Terkoğlu Total’in satışını yazdı! Cumhuriyet Gazetesi yazarı Barış Terkoğlu, bugünkü köşe yazısında, Sedat Peker’in ortaya attığı Total’in OYAK’a satışı ile ilgili iddiaları kaleme aldı.
Sedat Peker: "İlerleyen zamanlarda eğleneceğiz" Sedat Peker, ‘bulunduğu ülkedeki güvenlik görevlileriyle yapmış olduğu görüşme neticesinde, kafa karışıklıklarını gidermek için’ yeni bir video yayımladı.
Sedat Peker’in yakınındaki isimden çarpıcı açıklama! Sedat Peker’e yakınlığıyla bilinen Emre Olur, Peker’in yurtdışında çıkmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Sedat Peker'den yeni videoya ilişkin yeni açıklama Sedat Peker yayınlayacağı yeni videoya ilişkin yeni bir açıklama yaptı.
"Murat Ongun da Paramount Otel'de kaldı" iddiası! Sedat Peker’in iddiaları sonrası ortalığa dökülen iddialarla gündem oluşturmaya devam ediyor.
Sedat Peker neden video paylaşmadığını açıkladı Sedat Peker, video paylaşımlarına neden ara verdiğini açıkladı.