SOSYETİK GÜZEL ELİF İNCİ ARAS'I CANINDAN BEZDİREN ŞİKAYETLER

"Türkiye'nin Lojistik Devi" olarak bilinen Aras Kargo yönetim anlamında zor günler geçiriyor.

SOSYETİK GÜZEL ELİF İNCİ ARAS'I CANINDAN BEZDİREN ŞİKAYETLER

Aras Holding, geçtiğimiz ay yaptığı açıklama ile Elif İnci Aras'ın Aras Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olduğunu duyurmuştu.

Türkiye genelinde 1000'e yakın şubesi olan Aras Kargo hakkında sikayetvar.com internet sitesine yapılan binlerce şikayet müşterileri canından bezdirmiş vaziyette.

Cemiyet hayatında 'davetten davete koşan sosyetik güzel' olarak bilinen Elif İnci Aras'ın eşi Barış Baran Aras'ın Yönetim Kurulu Başkanı Olduğu Aras Kargo hakkında her gün artan şikayetlerin sonucunda bir çok mağdurun tüketici mahkemelerine gitmeye hazırlandığı söyleniyor.

Halkı canından bezdiren Aras Kargo hakkında sikayetvar.com sitesine yapılan ihbarlardan en göze çarpanları; Kargodan çıkan ürünlerin ve faturaların gerçek kargo sahiplerine ait olmaması, müşterinin haberi olmadan kargoların geri iade edilmesi, ürünlerin kaybolması ve bulunamaması, kargo kuryelerinin günlerdir ürünleri almaya gelmemesi, verilen siparişlerin günlerdir nerede olduğu bilinmemesi ve teslim edilmemesi, müşteri hizmetlerinin lakayıt tavırları, teslim edilen ürünlerin zarar görmesi ve yabancı insanların çalıştırılması nedeniyle iletişim kopukluğu yaşanmasına kadar yüzlerce şikayet olan Aras Kargo'nun yönetimdeki problemlerin müşteriye yansımasının ünlü lojistik devinin güç kaybetmesine yol açtığı iddia edildi.

SOSYETİK GÜZEL ELİF İNCİ ARAS'I CANINDAN BEZDİREN ŞİKAYETLER

Pandemi sürecinde zor günler geçiren yüzlerce mağdur vatandaşın tüketici mahkemelerine gideceği iddia edildi.

Cemiyet hayatında katıldığı davetler ile adından söz ettiren Elif İnci Aras'ın eşi, işadamı Barış Baran Aras'ı anlaşılan o ki önümüzdeki günlerde zor günler bekliyor.

SOSYETİK GÜZEL ELİF İNCİ ARAS'I CANINDAN BEZDİREN ŞİKAYETLER - Resim : 2

SOSYETİK GÜZEL ELİF İNCİ ARAS'I CANINDAN BEZDİREN ŞİKAYETLER - Resim : 3

Pandemi sürecinde insanlarının evlerinden çıkamaması ve bu yüzden internet üzerinden yaptıkları alışverişlerin güvenilir firma olarak bilinen Aras Kargo ile teslim edilmesi gerekirken yaşanan sorunların mahkeme koridorlarına taşınması an meselesi....

SOSYETİK GÜZEL ELİF İNCİ ARAS'I CANINDAN BEZDİREN ŞİKAYETLER - Resim : 4

Aras Kargo şirketinin diğer şikayetlerine https://www.sikayetvar.com/aras-kargo adresinden ulaşabilirsiniz.