şikayet


Vergisiz telefonda 21 kuruşluk poşet, binlerce liradan etti
Vergisiz telefonda 21 kuruşluk poşet, binlerce liradan etti Üniversite öğrencisi torununa vergisiz telefon almak isteyen Mehmet Ergun Ö.(61), faturasında 21 kuruşluk poşet ücreti de yansıtıldığı için 'Faturanızda başvuruya konu teknolojik cihaz dışında da ürün bulunduğundan başvurunuz reddedilmiştir' mesajıyla karşılaştı.
Şikayetvar ‘yüksek kira şikayetlerini’ derledi
Şikayetvar ‘yüksek kira şikayetlerini’ derledi Yüksek kira fiyatları, gündemdeki yerini koruyor. Çözüm platformu Şikayetvar da kiracıların konuyla ilgili şikayetlerini derledi.
Hasan Can Kaya'nın başrolde olduğu diziyi izinsiz yayınlayana 5 yıl hapis talebi
Hasan Can Kaya'nın başrolde olduğu diziyi izinsiz yayınlayana 5 yıl hapis talebi Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu exxen platformunun avukatı, Hasan Can Kaya'nın başrolünü oynadığı "Bir Yeraltı Sit-Com'u" dizisinin izinsiz şekilde internette yayınlanmasına ilişkin bir site hakkında şikayette bulundu.
Metin Zakoğlu'na 'video kaydı' şoku! 15 yıl hapis talebi
Metin Zakoğlu'na 'video kaydı' şoku! 15 yıl hapis talebi Ünlü oyuncu Metin Zakoğlu, birçok dizide oynamasının yanı sıra az sayıda seyirciye ev ortamı sağlayarak tiyatro oyunları sergilemek amacıyla "Evde Tiyatro" girişimini kurdu. Ta ki 20 yıldır sürdürdüğü çalışmaları kapı komşusu baltalayana kadar.
Seçil Erzan davasıyla ilgili son dakika gelişmesi
Seçil Erzan davasıyla ilgili son dakika gelişmesi Aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan’ın da bulunduğu 19 mağdurun dolandırıldığı iddiasına ilişkin davaya, iki şikayetçinin daha iddianamesi eklendi. İddianameler kabul edildiğinde, davadaki şikayetçi sayısı 21 olacak.
Şikayetvar, ‘videolu şikayet’ ve mobil uygulamasını hizmete sundu
Şikayetvar, ‘videolu şikayet’ ve mobil uygulamasını hizmete sundu Çözüm platformu Şikayetvar, iki yeni özelliğini duyurdu. Platform tarafından yapılan açıklamaya göre, tüketiciler artık çözüm bekledikleri konuları video kaydederek markalara hızlı ve etkili bir şekilde duyurabilecek. Öte yandan Şikayetvar, mobil uygulamasını da yayına aldığını da açıkladı.
Halil Umut Meler, kendisine saldıran herkesten şikayetçi oldu
Halil Umut Meler, kendisine saldıran herkesten şikayetçi oldu MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Faruk Koca tarafından saldırıya uğrayan hakem Halil Umut Meler, kendisine saldıran herkesten şikayetçi oldu.