şikayet


Milyonluk villalar büyük risk altında
Milyonluk villalar büyük risk altında İstanbul Büyükçekmece'deki lüks sitenin zemininde dev yarılma ve kopmalar meydana geldi. Milyonluk evlerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan site sakinleri, yoğun tahribata sitenin hemen yanında bulunan FOLKART firmasına ait konut inşaatının neden olduğunu öne sürdü.
'Haksız fiyat artışları' e-Devlet üzerinden şikayet edilebilecek
'Haksız fiyat artışları' e-Devlet üzerinden şikayet edilebilecek E-Devlet kapısında sunulan hizmetlere bir yenisi daha eklendi. Vatandaşlar piyasada karşılaştıkları orantısız fiyat artışlarını e-Devlet üzerinden "Haksız Fiyat Artışı Şikayet Bildirimi" hizmeti aracılığıyla şikayet edebilecek.
Serdar Aziz'in eşi soluğu mahkeme aldı!
Serdar Aziz'in eşi soluğu mahkeme aldı! Sarı lacivertli takımın 31 yaşındaki yıldız futbolcusu Serdar Aziz'in 2014 yılında hayatını birleştirdiği eşi Tuğçe Aziz sosyal medya hesabından gelen bir takipçisinin yorumunun ardından soluğu mahkemede aldı.
PEYZAJ PATRONİÇESİ SANEM ÖZPARPUCU'NUN 15 YAŞ KÜÇÜK EVLİ VE ÇOCUKLU YASAK AŞKI!
PEYZAJ PATRONİÇESİ SANEM ÖZPARPUCU'NUN 15 YAŞ KÜÇÜK EVLİ VE ÇOCUKLU YASAK AŞKI! Aralarında, sanatçı, sporcu, siyasetçi ve medya dünyasından birçok ünlü ismin mimari işlerini üstlenen Babil Peyzaj’ın Patroniçesi Sanem Özparpucu’nun (44) ismi, ilginç bir boşanma davasına konu oldu.
Ezgi Mola birlikte kamera karşısına geçtiği partnerinden şıkayetçi oldu!
Ezgi Mola birlikte kamera karşısına geçtiği partnerinden şıkayetçi oldu! "Masumlar Apartmanı" dizisinin 'Safiye'si Ezgi Mola, birlikte kamera karşısına geçtiği ünlü isimden kendisini taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla şikâyetçi oldu.
"Pota'nın Perisi" Bahar Çağlar'ın taciz isyanı!
"Pota'nın Perisi" Bahar Çağlar'ın taciz isyanı! Türkiye A Milli Kadın Basketbol takımı oyuncusu Bahar Çağlar ile avukat eşi Emin Ökten, 2017'den beri kendilerini rahatsız eden M.G.'den şikayetçi oldu.
Türkiye A Milli Kadın Basketbol takımı oyuncusu Bahar Çağlar ve eşine taciz şoku
Türkiye A Milli Kadın Basketbol takımı oyuncusu Bahar Çağlar ve eşine taciz şoku Türkiye A Milli Kadın Basketbol takımı oyuncusu Bahar Çağlar ile eşi Avukat Emin Ökten, alacağını tahsil etmek isteyen bir şahıs tarafından taciz edildi. Çift, tatil için gittiği Trabzon’da da rahatsız edilince şikayetçi oldu.