şikayet


Cemiyet hayatı şokta! Ünlü ailede esrarengiz ölüm!
Cemiyet hayatı şokta! Ünlü ailede esrarengiz ölüm! Alzheimer hastası olan 50 yıllık eşi Nebile Vardal'ı acı çekmemesi için 18 Ekim 2005'te öldürdükten sonra intihar eden Profilo Holding eski Genel Koordinatörü İhsan Vardal'ın baldızı Güner Özakın, şüpheli bir şekilde hayatını kaybetti.
Özcan Deniz ve Samar Dadgar şikayetçi oldu: 'Ölümü hak ediyorsun'
Özcan Deniz ve Samar Dadgar şikayetçi oldu: 'Ölümü hak ediyorsun' Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, yeni evlendiği eşi Samar Dadgar ile kiraya çıktığı Sarıyer'deki villasının ev sahibiyle karakolluk oldu.
Ünlü iş kadınını bayıltıp tecavüz ettiler! İstanbul'da dehşet!
Ünlü iş kadınını bayıltıp tecavüz ettiler! İstanbul'da dehşet! İstanbul'da kabus gecesi! Ünlü iş kadınını önce bayılttı sonra tecavüz etti...
Fatih Altaylı: "Çadır taciri beni Twitter'a şikâyet etmiş"
Fatih Altaylı: "Çadır taciri beni Twitter'a şikâyet etmiş" Depremzedelere gönderilmesi gereken çadırları sattığı ortaya çıkan Kızılay Başkanı Kerem Kınık, gazeteci Fatih Altaylı'yı Twitter'a şikayet etti.
Oyuncu Zeynep Kankonde yolda yürürken kafasına taş düştü!
Oyuncu Zeynep Kankonde yolda yürürken kafasına taş düştü! "Seversin, Aşk Mantık İntikam, Ulan İstanbul" ve "Yeni Gelin" dizilerinde oynadığı rollerle hafızalara kazınan oyuncu Zeynep Kankonde, İstanbul'da caddede yürüdüğü sırada başına inşaat halindeki bir binadan taş düştü. Kafasında şişlik oluşan Kankonde olayın ardından şikayetçi oldu.
200 bin lira 'bıçak parası' alan doktora suçüstü
200 bin lira 'bıçak parası' alan doktora suçüstü Antalya'da hastasından 'bıçak parası' adı altında 200 bin TL alan ortopedi doçenti O.C., suçüstü yakalanarak gözaltına alındı.
Emlakçılar Odası Başkanı'ndan yükselen kiralara sert tepki: "Vicdanlı olun"
Emlakçılar Odası Başkanı'ndan yükselen kiralara sert tepki: "Vicdanlı olun" Deprem felaketinin ardından Mersin'e yoğun göçü fırsat bilen bazı ev sahipleri, kiraları arttırdı. Bu yönde çok şikayet aldıklarını belirten Emlakçılar Odası Başkanı Mehmet Sinan Canpolat, ev sahiplerine sert tepki gösterdi.