Zehra'nın Cennetten Çiçek'i kliplendi

Bugün yayına giren klip tüm radyo / tv ve dijital mecralarda yayında....

164732 okunma

CENNETTEN ÇİÇEK İÇİN HERKES SEFERBER OLDU KLİP SÜRPRİZ MEKAN VE MALİKANEDE ÇEKİLDİ!

Bilindiği gibi Zehra isimli üniversite öğrencisi "Cennetten Çiçek" adlı şarkıyı instagram ve youtube da okumuş şarkı çığ gibi büyüyup on milyonlarca dinlenmiş ve fenomen haline gelmişti.

Bunun üzerine harekete geçen firmalar Zehra’yı transfer için yarışa girmiş ve Zehra; Erol Köse‘yi tercih etmişti...

Hızla Serdar Şenyarar tarafından aranje edilen sözü müziği Enes Yıldırım / Koray Albayrak’a ait şarkı uzay hızı ile kliplendi. Staylingi ünlü fenomen Yeliz Yasa tarafından yapılan ve Samet Porsuk tarafından çekilen klip henüz açılmamış olan 'Cahide' adlı İzzet Çapa mekanı ve eski Devlet Bakanı ve Trabzonspor onursal başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın malikanesi ve yatında çekildi.

Bugüne dek kimseye malikanesini açmayan M.Ali Yılmaz: "Zehra o kadar masum, temiz ve başarılı ki ona ve prodüktörü Erol Köse‘ye destek olmak istedim. Umarım uğurlu gelir." dedi.İzzet Çapa ise; "Şarkı ve prodüktörü kırılamıyacak kadar iyi idi. Henüz açılışı yapılmayan Türkiye'nin en büyük ve görkemli milyonlarca dolar harcanmış mekanıyla sanata destek olmak gurur verici. Nice ünlü istedi vermedık ama bu şarkı başka..." diyerek duygularını belirtti.

Bugün yayına giren klip tum radyo / tv ve dijital mecralarda yayında.

KLİBİN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!..

 
Zehra kimdir diyenlere...

1998 doğumlu. Mersin’in Mut ilçesinde doğup büyümüş... 3 kız kardeşin en büyüğü. Bir de annesi var. 2014 yılında babasını trafik kazasında kaybetmiş, müziğe sarılmış.

Liseyi Karaman Güzel Sanatlar Lisesinde okuyup devamında Kırıkkale Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik bölümünde okuyup bu ay mezun oluyor... Zehra "Rüya gibi günler... Babam vefat edınce ailece kenetlendık en büyük rüyam annemi mutlu etmek, onur duymasını sağlamak... Umarım başarırım" dedi.

Erol Köse‘nin produktör olduğu single DMC etiketi ile yayınlandı... Yolu açık olsun..

Konular Müzik