SPOR HABERLERİ

Aykut Kocaman Volkan Şen'i istemiyor!

Aykut Kocaman Volkan Şen'i istemiyor!

Yeni sezon öncesi ciddi bir yapılanmaya giden Fenerbahçe'de milli futbolcu Volkan Şen, Aykut Kocaman'ın kadrosuna giremedi.

Hürriyet'te yer alan habere göre Fenerbahçe, yeni sezon için çalışmalarını sürdürürken, Teknik Direktör Aykut Kocaman da kafasındaki ilk 11 ve yeni takımı için gece, gündüz çalışıyor.

Topuk Yaylası'nda sıkı bir çalışma halinde olan sarı lacivertliler, transfer harekatını da sürdürürken, takımdaki sürpriz bir isim için Aykut Kocaman flaş bir karar aldı.

Fenerbahçe'de yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Volkan Şen, Aykut Kocaman'ın gözüne bir türlü giremedi. Büyük umutlarla geldiği Fenerbahçe'de beklenen patlamayı yapamayan Volkan Şen için Asbaşkan Mahmut Uslu, "Beşiktaş'a gidebilir" demişti.

Ne demişti?

Mahmut Uslu dün yaptığı açıklamada; transfer çalışmalarının yüzde 90'ını tamamladıklarını, Volkan Şen'in Beşiktaş'a gitmesi ve yeniden Şenol Güneş ile çalışması ihtimali sorusuna ise, "Volkan Şen Beşiktaş'a gidebilir" cevabını vermişti.

Volkan Şen'in gözünün yurtdışında olduğu öğrenildi. Avrupa'da oynamayı kafasına koyan ve arayışlara başlayan milli oyuncu rotayı Ada'ya çevirdi. Futbol hayatına İngiltere'de devam etmek isteyen Volkan Şen'in, yurt içinden gelen tüm teklifleri geri çevirdiği belirtiliyor. Ada kulüpleri ile temasta olan Volkan Şen'in sarı lacivertlilerden ayrılmasına da kesin gözüyle bakılıyor.
  • Bu Haberi