ADI FETÖ İLE ANILAN AİLENİN TORUNU GEÇMİŞİNİ SİLMEK İÇİN HAREKETE GEÇTİ!

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal'ın yeni erkek arkadaşı Yusuf Aydın'ın ailesi hakkında yaşananlar gündeme bomba gibi düştü.

ADI FETÖ İLE ANILAN AİLENİN TORUNU GEÇMİŞİNİ SİLMEK İÇİN HAREKETE GEÇTİ!

İki ismin geçtiğimiz ay ilk kez yan yana objektiflere takıldığı görüntüler magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

ADI FETÖ İLE ANILAN AİLENİN TORUNU GEÇMİŞİNİ SİLMEK İÇİN HAREKETE GEÇTİ!

Turgut Aydın Holding'te finans alanında yöneticilik yapan Yusuf Aydın'ın aile büyüklerinden veto yediği için internet üzerindeki Tuba Ünsal ile samimi çekilmiş fotoğraflarını kaldırmak için harekete geçtiği iddia edildi.

ADI FETÖ İLE ANILAN AİLENİN TORUNU GEÇMİŞİNİ SİLMEK İÇİN HAREKETE GEÇTİ! - Resim : 2

Haberin yayınlandığı bir çok internet sitesine ulaşan Yusuf Aydın'ın danışmanları haberlerin yayından kaldırılması için reklam teklifinde bulundukları ve bir çok internet
sitesinin de bu haberi reklam karşılığı yayından kaldırdıkları iddia edildi.

"FETÖ BORSASI" İDDİASI

Yusuf Aydın'ın dedesi Turgut Aydın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Aydın, babası ise Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Yaşar Aydın. Aydınların holdinginin bünyesinde A101, Memorial, English Home, Aydın Örme, PizzaLazza, Saloon Burger, AYSHIPS, TAFF Yapı gibi şirketler bulunuyor.

Turgut ve Ahmet Yaşar Aydın, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ'ye maddi destek sağladıkları iddiasıyla 16 Ağustos 2016 tarihinde tarihinde A101'e yönelik operasyon sonrasında gözaltına alınmıştı.

ADI FETÖ İLE ANILAN AİLENİN TORUNU GEÇMİŞİNİ SİLMEK İÇİN HAREKETE GEÇTİ! - Resim : 3

Aydınlar 19 Ağustos 2016 tarihinde savcılık sorgularının ardından serbest bırakılmıştı... Aydın'ın serbest bırakılmasının ardından hakkında "FETÖ Borsası" iddiaları çıkmış, para karşılığı serbest bırakıldığı iddia edilmişti...

Tuba Ünsal, geçen yıl şubat ayında aşk yaşamaya başladığı iş insanı Yusuf Aydın ile Bodrum Torba'da konakladıkları otelin iskelesinde görüntülendi. Gözlerden uzak birliktelik yaşayan ve şimdiye kadar yan yana görüntülenmeyen ikiliye bir grup arkadaşları da eşlik etti.

Romantik anlar yaşayarak birbirlerine öpücük veren ikilinin o anları objektiflere yansıdı.

AİLESİ ÇOK KIZDI

Muhafazakarlığı ile bilinen Yusuf Aydın'ın ailesi bu fotoğraflara çok kızdı. Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu'nun, kızı Şehminur Aydın'dan olan 30 yaşındaki torunu Yusuf Aydın, Turgut Aydın Holding'te finans alanında yöneticilik yapıyor.