sevgili


Hilal Altınbilek yakışıklı aşkıyla sobelendi
Hilal Altınbilek yakışıklı aşkıyla sobelendi Yazar Metin Hara ile yollarını ayırmasının ardından Mehmet Can Uzun ile aşk yaşamaya başlayan Hilal Altınbilek, gazetecilerle sohbet etti.
Şubat ayında eşini kaybeden Mehmet Hanif yeni aşkını ilan etti
Şubat ayında eşini kaybeden Mehmet Hanif yeni aşkını ilan etti Sitare Kalyoncuoğlu'nun, 3,5 ay önce eşi Burcu Hanif'i kaybeden iş insanı Mehmet Hanif ile aşk yaşadığı haberi şaşırtmıştı.
Fırat Tanış yeni aşkını dosta düşmana ilan etti
Fırat Tanış yeni aşkını dosta düşmana ilan etti Oyuncu Fırat Tanış, eşinden boşandıktan kısa süre sonra adının aşk dedikodularına karıştığı İklim Tamkan ile ilk kez el ele objektiflere yansıdı.
Özge Ulusoy: "Dünyanın en şanslı kızıyım"
Özge Ulusoy: "Dünyanın en şanslı kızıyım" Uzun süredir iş insanı Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan Özge Ulusoy, bir kez daha aşkını sosyal medyadan haykırdı.
Teoman'ın havası yerinde! Esmer güzelle böyle görüntülendi
Teoman'ın havası yerinde! Esmer güzelle böyle görüntülendi 55 yaşındaki ünlü rockçı Teoman, önceki gece Etiler'de çapkınlık turundaydı.
Fırat Çelik'in bol panikli akşamı! Flaşlar patlayınca şoke oldu
Fırat Çelik'in bol panikli akşamı! Flaşlar patlayınca şoke oldu İstanbul gecelerinde boy gösteren yakışıklı oyuncu Fırat Çelik, çapkınlık yaparken yakayı ele verdi. Gizemli bir kadınla görüntülenen oyuncu, ne yapacağını şaşırdı.
Hande Erçel'e Cannes bereketli geldi! Güzel isme yağmur gibi para yağıyor
Hande Erçel'e Cannes bereketli geldi! Güzel isme yağmur gibi para yağıyor Bu yıl 76.'sı düzenlenen Cannes Film Festivali'ne katılan Hande Erçel, şıklığı ve güzelliğiyle dünyaca ünlü yıldızları bile sollamıştı.