sevgili


Lerzan Mutlu: "Türk erkeklerinin çoğu çok eşli, hiç kafamı ağrıtmıyorum"
Lerzan Mutlu: "Türk erkeklerinin çoğu çok eşli, hiç kafamı ağrıtmıyorum" Televizyon ve radyo dünyasının sevilen ismi Elife Yılmaz'ın ByHorses TV'de '14 Şubat Sevgililer Günü Özel" programının konuğu ünlü şarkıcı Lerzan Mutlu oldu.
Deniz Çakır ve Sumru Yavrucuk'tan ayakta alkışlanan performans
Deniz Çakır ve Sumru Yavrucuk'tan ayakta alkışlanan performans Merzifon Belediyesinin düzenlediği Tiyatro Festivali “Tadavlada Son Dans” oyunuyla geçtiğimiz akşam başladı.
Melisa Döngel'den Barış Alper Yılmaz açıklaması: Aşk mı yaşıyorlar?
Melisa Döngel'den Barış Alper Yılmaz açıklaması: Aşk mı yaşıyorlar? Melisa Döngel'in Galatasaraylı futbolcu Barış Alper Yılmaz ile aşk yaşadığı ileri sürülmüştü. Döngel, iddialara yanıt verdi
Emine Ün'den eski eşi ve kız kardeşi hakkında yeni açıklama
Emine Ün'den eski eşi ve kız kardeşi hakkında yeni açıklama Oyuncu Emine Ün ile iş insanı Tolga Karakaş, 2012'de nikâh masasına oturmuş, 2021'de sürpriz şekilde boşanmıştı. Biten evlilik sonrası Emine Ün'ün kız kardeşi Mine Ün ile eski eşinin aşk yaşadığı öne sürülmüştü.
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün aşkını 'tereddütler' mi bitirdi?
Murat Boz ve Tuba Büyüküstün aşkını 'tereddütler' mi bitirdi? Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün’ü buluşturan “Yarın Yokmuş Gibi” dizisinin galasına, Büyüküstün'ün adının aşk dedikodularına karıştığı Murat Boz'da katılınca dedikodular tekrar alevlendi...
Zehra Güneş kalbinin prensini buldu
Zehra Güneş kalbinin prensini buldu Vakıfbank’ın başarılı smaçörü Zehra Güneş aşkı yine spor dünyasından bir isimde buldu.
'Kesinlikle bitti' diyen Edvina Spoza ve İbrahim Kutluay yine barıştı
'Kesinlikle bitti' diyen Edvina Spoza ve İbrahim Kutluay yine barıştı Yaklaşık dört ay önce olaylı bir şekilde ayrılan İbrahim Kutlay ile Edvina Sponza, barıştı. Bebek Parkı'nda köpeklerle birlikte oynayan ikilinin keyifli halleri objektiflere yansıdı.