sevgili

Cemiyet hayatı 'rekabetten doğan aşk'ı konuşuyor
Cemiyet hayatı 'rekabetten doğan aşk'ı konuşuyor Sanat piyasasının ünlü aktörlerinden olan sanat galerisi sahibi Murat Pilevneli ile Aslı Pamir'in 8 yıllık ilişkisi sona ermişti. İş insanı Pilevneli’nin yeni aşkı ortaya çıktı.
Ümran Seyhan ve Kenan Tosun, Nişantaşı sokaklarında aşka geldi!
Ümran Seyhan ve Kenan Tosun, Nişantaşı sokaklarında aşka geldi! Oyuncu Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun, uğruna 35 yıllık evliliğini bitirdiği oyuncu Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan ile önceki gün Nişantaşı'nda el ele sobelendi...
Annesinin kocasıyla evlenen sosyetik kim?
Annesinin kocasıyla evlenen sosyetik kim? 1992 yılında annesinin kocasına göz koyup evlenen; iki de çocuk yapan sosyetiğin hikayesini usta gazeteci Müge Dağıstanlı, canlı yayında anlattı.
Saplantılı eski sevgili, kadın avukatın peşini bırakmadı
Saplantılı eski sevgili, kadın avukatın peşini bırakmadı İstanbul'da yaşayan ve sevgili olan avukat Ece Su O. (26) ve psikolog Saadettin S.(27) anlaşamayınca geçtiğimiz 13 Eylül'de ayrılık kararı aldı. Ancak genç adam ayrılığı kendisine yediremedi ve barışmak için genç kadını rahatsız etmeye başladı.
Birce Akalay - Hakan Kurtaş aşkının ilk fotoğrafı
Birce Akalay - Hakan Kurtaş aşkının ilk fotoğrafı Başarılı oyuncu Birce Akalay'ın, meslektaşı Hakan Kurtaş ile olan beraberliği ilk kez Habertürk tarafından görüntülendi.
Mert Demir ve Serenay Sarıkaya cephesinde neler oluyor?
Mert Demir ve Serenay Sarıkaya cephesinde neler oluyor? Aşk yaşadıkları söylenen Serenay Sarıkaya ile Mert Demir, ilişki yaşadıkları yönündeki iddiaları güçlendiren hareket...
Devrim Özkan aşk iddiasını yalanladı
Devrim Özkan aşk iddiasını yalanladı Galatasaraylı futbolcu Lucas Torreira ile yaşadığı ilişki kısa süre önce biten oyuncu Devrim Özkan, sosyal medya fenomeniyle görüntülendi.