sevgili

Hande Erçel'in fit görüntüsüne beğeni yağdı
Hande Erçel'in fit görüntüsüne beğeni yağdı Çapkın iş insanı Hakan Sabancı ile aşk yaşayan Hande Erçel, tüm senesini sevgilisi ile yurt dışında tatil yaparak geçirmişti.
Bella Hadid madalyalı biniciye fena tutuldu
Bella Hadid madalyalı biniciye fena tutuldu Dünyaca ünlü süper model Bella Hadid, yeni erkek arkadaşıyla hem doğum gününü hem de Sevgililer Günü'nü kutladığı fotoğraflar paylaştı.
Bestemsu Özdemir kaleyi içinden fethetti! Kısa sürede aileye girdi
Bestemsu Özdemir kaleyi içinden fethetti! Kısa sürede aileye girdi Burak Deniz ve Bestemsu Özdemir ilişkisinde flaş gelişme... 33 yaşına giren Deniz, doğum gününü ailesi, arkadaşları ve adının aşk dedikodularına karıştığı Özdemir ile birlikte kutladı.
Hakan Eratik: "10 yıldır ilk kez birinin elini tuttum"
Hakan Eratik: "10 yıldır ilk kez birinin elini tuttum" Ünlü sanatçı Yeşim Salkım'ın eski eşi oyuncu Hakan Eratik önceki akşam sevgilisiyle el ele görüntülendi.
Ebru Gündeş evlilik iddiası için ne dedi?
Ebru Gündeş evlilik iddiası için ne dedi? Şarkıcı Ebru Gündeş'in iş insanı Murat Özdemir ile yakında evleneceği öne sürüldü.
Nilsu Berfin Aktaş gizemli aşkıyla sobelendi
Nilsu Berfin Aktaş gizemli aşkıyla sobelendi 14 Şubat Sevgililer Günü'nde kucağındaki güllerin fotoğrafını paylaşarak hayranlarını merak ettiren Nilsu Berfin Aktaş'ın, son zamanlarda adı sıkça duyulan rapçi Blok3 ile birlikte olduğu ortaya çıktı.
Mahsun Kırmızıgül'ün eski eşi Ece Binay gecelerde sobelendi
Mahsun Kırmızıgül'ün eski eşi Ece Binay gecelerde sobelendi Önceki gün Etiler'de yanında bir beyefendiyle görüntülenen Mahsun Kırmızıgül'ün eski eşi Ece Binay, aşk soruları karşısında sessiz kaldı.