Tuba Ünsal


Tuba Ünsal'dan kampanyaya destek olana Chanel çanta! Ünlü yıldız Tuba Ünsal, Kadın Dayanışma Vakfı yararına düzenlenen kampanyaya takipçilerinin destek olması için ilginç bir yönteme başvurdu.
Tuba Ünsal yeni aşkıyla eski aşkına pişti oldu! Tuba Ünsal, yeni sevgilisi Yusuf Aydın'la Bebek Otel'de önceki akşam yemek yedi. Boşanma davası devam eden iş insanı Caner Karaloğlu da o akşam aynı mekandaydı.
Tuba Ünsal'dan anlamlı mesaj Güzel yıldız Tuba Ünsal, denizlerdeki plastik kirliliği ile ilgili anlamlı bir paylaşım yaptı ve "Pipetler, torbalar, plastik şişelerin arasında değil, tertemiz bir denizde yüzmek isteriz" dedi.
Tuba Ünsal: "Aşk hesaplı kitaplı olmaz" Güzel yıldız Tuba Ünsal, aşka dair konuşulacak yorumlar yaptı.
Elisabeth Mas'tan Caner Karaloğlu ve Tuba Ünsal sorusuna yanıt Elisabeth Mas: "Caner ile evliliğimizi kurtarmaya çalışmıyoruz, arkadaşlık kurmaya çalışıyoruz..."
Seda Akgül'den bomba Tuba Ünsal yorumu! Sunucu Seda Akgül, "Güzel kadın değil, tatlı kadın hayatı uzatır." diyen oyuncu Tuba Ünsal’a, “E zaten güzel sayılmaz. Doğru demiş.” yorumunda bulundu.
Tuba Ünsal: "Birilerine derman olsun" Pandemi döneminde dolabındaki kıyafetleri düzene sokan Tuba Ünsal, giymediklerini ayrı bir yerde biriktirdi.