Tuba Ünsal


Neslihan Atagül sete çıktı
Neslihan Atagül sete çıktı TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, yakında Star TV’de yayınlanmaya başlayacak ‘Gecenin Ucunda’ dizisinin çekimleri başladı.
Tuba Ünsal'ın Civan Mert'i büyüdü
Tuba Ünsal'ın Civan Mert'i büyüdü Güzel oyuncu Tuba Ünsal, geçtiğimiz gün Mirgün Cabas ile evliliğinden doğan oğlu Civan Mert ile birlikte bir alışveriş merkezinde görüntülendi.
Tuba Ünsal'ın yaz neşesi
Tuba Ünsal'ın yaz neşesi Tuba Ünsal, tatil sezonunu Çeşme'de açtı. Önceki gün bir plajda objektiflere yansıyan ünlü oyuncu, arkadaşının kızıyla oynadı.
Tuba Ünsal: "Ben kimsenin yuvasını dağıtmadım"
Tuba Ünsal: "Ben kimsenin yuvasını dağıtmadım" Cansu Canan Özgen’in sunduğu 40’a katılan güzel yıldız Tuba Ünsal, duygusal anlar yaşadı...
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ü buluşturacak projede yeni gelişme
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ü buluşturacak projede yeni gelişme Başar Başaran ve Emre Özdür’ün TMC Film için kaleme aldığı “Gecenin Ucunda” dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
Neslihan Atagül ve Tuba Ünsal'ın rekabeti çok konuşulur!
Neslihan Atagül ve Tuba Ünsal'ın rekabeti çok konuşulur! Hayranları Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu’yu buluşturacak “Gecenin Ucunda” dizisinin heyecanını yaşarken flaş bir gelişme yaşandı.
Tuba Ünsal ve Civan Mert'in anne-oğul günü
Tuba Ünsal ve Civan Mert'in anne-oğul günü Son olarak "Aşk 101" isimli dijital yapımda boy gösteren ünlü yıldız Tuba Ünsal, önceki gün oğlu Civan Mert ile İstinye'de objektiflere takıldı.