Tuba Ünsal


Tuba Ünsal'ın kıskandıran serveti: "Evet, o evi aldım!"
Tuba Ünsal'ın kıskandıran serveti: "Evet, o evi aldım!" Magazin dünyasının gayrimenkul zenginleri arasında yer alan Tuba Ünsal, son yatırımını Bali'ye yaptı.
Tuba Ünsal'ın ayrılık mesajı yürek burktu
Tuba Ünsal'ın ayrılık mesajı yürek burktu 1998 yılında Elite Model Look yarışmasına katıldıktan sonra profesyonel mankenlik kariyerine başlayan Tuba Ünsal, daha sonra oyunculuk yapmaya başlamıştı.
Tuba Ünsal'ın gözden çıkardığı parayı duyanlar küçük dilini yuttu!
Tuba Ünsal'ın gözden çıkardığı parayı duyanlar küçük dilini yuttu! Güzel yıldız Tuba Ünsal'ın beğendiği villa için gözden çıkardığı para dudak uçuklattı...
Tuba Ünsal evlilik yolunda mı? Ön balayına mı çıktılar?
Tuba Ünsal evlilik yolunda mı? Ön balayına mı çıktılar? Ünlü oyuncu geçtiğimiz ay Çeşme’de tanıştığı Serdar Turan’la tutkulu bir aşk yaşıyor.
"Gecenin Ucunda" final bölümüyle ekrana veda edecek
"Gecenin Ucunda" final bölümüyle ekrana veda edecek TMC Film ile Alim Yapım’ın imza attığı “Gecenin Ucunda” dizisi salı akşamları seyirciyle buluşuyor.
Tuba Ünsal ünlü aşçıyla sobelendi: "Sadece arkadaşız"
Tuba Ünsal ünlü aşçıyla sobelendi: "Sadece arkadaşız" Oyuncu Tuba Ünsal, önceki gün gittiği mekan çıkışında objektiflere yansıdı.
Zuhal Olcay ve Tuba Ünsal'dan tartışma yaratan 8 Mart pozu
Zuhal Olcay ve Tuba Ünsal'dan tartışma yaratan 8 Mart pozu Ünlü oyuncular Zuhal Olcay ve Tuba Ünsal'ın verdiği 8 Mart pozu tartışma yarattı.