Tuba Ünsal


Tuba Ünsal: "Çocuklar iyi etkilendi" Tuba Ünsal, Arnavutköy’de öldürülen Tuğba Anlak’ın 6 yaşındaki kızı Almira’nın, koruyucu ablalığı için sosyal hizmetlerle sürecin devam ettiğini belirtti.
Tuba Ünsal şükretti! Hafta sonu sevgilisi Caner Karaloğlu'nun eski eşi Elisabeth Mas'a geri dönmesi haberleriyle gündeme gelen oyuncu Tuba Ünsal şükür listesini açıkladı...
Elisabeth Mas ile Caner Karaloğlu barıştı! Boşanma davalarında hakaretlerin havada uçuştuğu Elisabeth Mas ile Caner Karaloğlu, her şeyi sineye çekti. Birbirlerini ihanetle suçlayan sosyetik iş adamı ile İspanyol tasarımcı, önceki gün barıştıklarını ilan etti.
Tuba Ünsal'dan erkek oyuncuları kızdıracak sözler Oyuncu ve eski manken Tuba Ünsal, katıldığı bir etkinlikte toplumsal cinsiyet eşitliği üzerine açıklamalarda bulundu. Ünsal, oyunculuk sektörü üzerine çarpıcı tespitler yaptı.
Tuba Ünsal'ın Corona virüsü paniği! Oyuncu ve eski manken Tuba Ünsal, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla dikkat çekti.
Tuba Ünsal'ın olaylı aşkında son durum ne? Tuba Ünsal'ın Caner Karaoğlu ile olaylı başlayan aşkı bitti mi?
Tuba Ünsal yeni filminden umutlu Özgür Çevik, İlayda Akdoğan ve Tuba Ünsal’ın oynadığı ‘Masallardan Geriye Kalan’ filminin özel gösterimi Soho House’ta gerçekleşti.