Tuba Ünsal


Tuba Ünsal baskıdan sıkıldı! Baskılardan çok sıkıldığını söyleyen oyuncu Tuba Ünsal, Instagram hesabını kapatmak istediğini dile getirdi.
Corona virüsü atlatan Tuba Ünsal soluğu AVM'de aldı Güzel oyuncu Tuba Ünsal, giyim stiliyle tüm dikkatleri üzerine çekti.
Tuba Ünsal - Elisabet Mas savaşı tarihe karıştı Oyuncu Tuba Ünsal, sosyal medyadan kendisine hakarette bulunup ölümle tehdit ettiği iddiasıyla bir dönem birliktelik yaşadığı Caner Karaloğlu'nun eski eşi İspanyol model Elisabet Mas Vall hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.
Ezgi Eyüboğlu da kazandığını 'sanata' harcıyor Kaan Yıldırım'ın eski eşi oyuncu Ezgi Eyüboğlu çağdaş sanat tutkunu çıktı.
Sosyal medya Tuba Ünsal'ın kriterlerini konuştu Tuba Ünsal, hayatına girecek olan erkekte aradığı özelliklerden bahsetti.
Hakan Meriçliler döner tezgahının başına geçti Bir süredir ortalarda görünmeyen oyuncu Hakan Meriçliler, önceki gün Nişantaşı'nda bir mekanda döner alırken objektiflere takıldı.
Cemal Hünal ve Tuba Ünsal çekimlere başladı Tuba Ünsal ve Cemal Hünal’ın başrolünü üstlendiği "Sadece Bir Gece" filminin, çekimlerine başlandı.