Tuba Ünsal


Tuba Ünsal ve Cemal Hünal'ın gala sevinci
Tuba Ünsal ve Cemal Hünal'ın gala sevinci Cemal Hünal, Tuba Ünsal ve Gürgen Öz’ün başrollerini paylaştığı ‘Sadece Bir Gece’ filminin galası önceki akşam Kanyon’da yapıldı.
Baygınlık geçiren Tuba Ünsal'ın bilinci kapandı
Baygınlık geçiren Tuba Ünsal'ın bilinci kapandı Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Tuba Ünsal, "Adı Aylin" adlı oyununun provalarında baygınlık geçirdi. Hastaneye kaldırılan 40 yaşındaki ünlü ismin bilinci kapandı.
Tuba Ünsal tam 4 milyon lira harcadı
Tuba Ünsal tam 4 milyon lira harcadı Ayşe Kulin'in 'Adı Aylin' romanından uyarlanan tiyatro oyunu seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.
'Sadece Bir Gece' filmi vizyon için geri sayımda
'Sadece Bir Gece' filmi vizyon için geri sayımda Başrollerini Tuba Ünsal ve Cemal Hünal'ın paylaştığı "Sadece Bir Gece" filmi beyazperdede izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Güzel yıldızlar soluğu Palandöken'de aldı
Güzel yıldızlar soluğu Palandöken'de aldı Ünlüler haftasonu Erzurum Palandöken'e akın etti.
Elisabeth Mas'tan olay Tuba Ünsal yorumu!
Elisabeth Mas'tan olay Tuba Ünsal yorumu! Nişantaşı'ndaki bir hastane çıkışında objektiflere yansıyan Elisabeth Mas Vall, eski eşi Caner Karaloğlu ile bir dönem aşk yaşayan Tuba Ünsal'la aralarındaki davanın sona erdiğini söyledi.
Tuba Ünsal İtalyan filminde başrol oynayacak
Tuba Ünsal İtalyan filminde başrol oynayacak Tuba Ünsal, İtalyan yönetmen Marco Nicoletti'nin yeni film projesinde rol almaya hazırlanıyor. 'The Dead as told by Ants' adlı filmin detaylarını görüşmek için önümüzdeki günlerde İtalya'ya gidecek olan ünlü oyuncu, haziranda Puglia'da kamera karşısına geçecek.