Tuba Ünsal


Elisabeth Mas ve Tuba Ünsal'ın olaylı gecesi! Oyuncu Tuba Ünsal, sevgilisi Caner Karaloğlu’nun eşi Elisabeth Mas ile gecede pişti oldu. Birbirleriyle davalık olan Ünsal ile Mas, mekânda adeta köşe kapmaca oynadı.
Tuba Ünsal: "Değişik bir tecrübe yaşadım" Eski manken ve oyuncu Tuba Ünsal önceki gün Akmerkez' de objektiflere takıldı. Acelesi olan güzel oyuncu bir o yana bir bu yana giderek adres aradı.
Tuba Ünsal iş hayatının 'en temel kuralı'nı açıkladı Eski manken ve oyuncu Tuba Ünsal, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla takipçilerine 'iş hayatı' üzerine tavsiyede bulundu.
Sevgilisi Tuba'dan ayrılan Caner Karaloğlu'nun keyfi yerinde İspanyol model ve tasarımcı çocuğunun annesi Elisabet Mas Vall’la boşanma davası devam eden iş insanı Caner Karaloğlu, önceki gece Bebek’te iki güzelle objektiflere takıldı. İş insanı, mekandan birlikte eğlendiği iki kadın arkadaşıyla ayrıldı.
Tuba Ünsal gecelerde dağıttı! Tuba Ünsal önceki gece gittiği kulüpte efkar dağıttı.
Tuba Ünsal: "Hasta ruhlu bir kadın beni taciz etti" Sosyal medyada tacize uğrayan Tuba Ünsal, hayatında ilk kez siber zorbalığa uğradığını belirtip isyan etti.
Tuba Ünsal'dan Mustafa Sandal sorusuna tepki! Deniz Çakır, Engin Alkan, Fatih Al, Mert Şişmanlar'ın rol aldığı müzikli komedi oyunu "Tarla Kuşuydu Juliet" önceki akşam perdelerini açtı. Tuba Ünsal, oyunu yalnız başına izledi.