Tuba Ünsal


'Sadece Bir Gece' filmi vizyon için geri sayımda
'Sadece Bir Gece' filmi vizyon için geri sayımda Başrollerini Tuba Ünsal ve Cemal Hünal'ın paylaştığı "Sadece Bir Gece" filmi beyazperdede izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Güzel yıldızlar soluğu Palandöken'de aldı
Güzel yıldızlar soluğu Palandöken'de aldı Ünlüler haftasonu Erzurum Palandöken'e akın etti.
Elisabeth Mas'tan olay Tuba Ünsal yorumu!
Elisabeth Mas'tan olay Tuba Ünsal yorumu! Nişantaşı'ndaki bir hastane çıkışında objektiflere yansıyan Elisabeth Mas Vall, eski eşi Caner Karaloğlu ile bir dönem aşk yaşayan Tuba Ünsal'la aralarındaki davanın sona erdiğini söyledi.
Tuba Ünsal İtalyan filminde başrol oynayacak
Tuba Ünsal İtalyan filminde başrol oynayacak Tuba Ünsal, İtalyan yönetmen Marco Nicoletti'nin yeni film projesinde rol almaya hazırlanıyor. 'The Dead as told by Ants' adlı filmin detaylarını görüşmek için önümüzdeki günlerde İtalya'ya gidecek olan ünlü oyuncu, haziranda Puglia'da kamera karşısına geçecek.
Caner Karaloğlu ve Elisabeth Mas arasında sular duruldu
Caner Karaloğlu ve Elisabeth Mas arasında sular duruldu İspanyol tasarımcı Elisabeth Mas, iş insanı Caner Karaloğlu’na aşık olunca 2014’te İstanbul’a yerleşmişti. Kızları Mia 2016’da doğdu, 2017’de evlendiler. Ancak mutlulukları uzun sürmedi.
Ece Sükan'ın ehliyetine el konuldu!
Ece Sükan'ın ehliyetine el konuldu! Oyuncu ve stilist Ece Sükan, önceki akşam Etiler'de polis kontrolüne takıldı. Alkolmetreyi üflememekte ısrar eden Sükan'ın ehliyetine el konuldu
Tuba Ünsal: "Oyunculuğu zor şartlarda başardım"
Tuba Ünsal: "Oyunculuğu zor şartlarda başardım" “Adı Aylin' ile sevenleriyle tiyatro sahnesinde buluşmaya hazırlanan Ünsal, sanata bakışını, çevre bilincini ve kişisel gelişim yolculuğunu paylaştı.