Tuba Ünsal

Tuba Ünsal canlı yayında gözyaşlarına boğuldu! Elisabeth Mas Vall, geçtiğimiz yıl kendisini çok kez darp ettiği ve aldattığını ileri sürerek çekişmeli boşanma davası açtığı eşi Caner Karaloğlu ile sevgilisi olduğunu iddia ettiği oyuncu Tuba Ünsal'ın kendisini ünlü bir gece kulübünde darp ettikleri ileri sürdü.
Sevgilisinin eşi Tuba Ünsal'dan şikayetçi oldu! Caner Karaloğlu ile çekişmeli boşanma davası süren Elisabeth Mass, ünlü bir gece kulübünde Karaloğlu ile sevgilisi olduğunu iddia ettiği Tuba Ünsal'ın kendisini darp ettiğini öne sürdü ve ikiliden şikayetçi oldu. Ayrıca Mass, Tuba Ünsal hakkında uzaklaştırma tedbir kararı aldırdı.
Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu barıştı mı? Caner Karaloğlu, 2017'de evlendiği Elisabeth Mas'dan geçen yıl ayrılmıştı. Çiftin çekişmeli boşanma davası sürüyor. Tuba Ünsal ''Bu kargaşanın ortasında yer almak istemiyorum'' diyerek sevgilisinden ayrılmış, ancak Caner Karaloğlu kendisinden vazgeçmemişti.
Tuba Ünsal küçük Almira'ya kucak açtı Oyuncu Tuba Ünsal, İstanbul Arnavutköy'de annesi gözleri önünde başından vurularak öldürülen 6 yaşındaki Almira'nın ablası olmaya, hayatı boyunca elinden tutmaya karar verdi.
Tuba Ünsal ile Demet Akalın'ın kıyafet polemiği büyüdü Tuba Ünsal'ın giydiği elbiseye yorum yazan bir takipçiye cevap veren Demet Akalın tartışmanın fitilini ateşledi.
Tuba Ünsal’dan Netflix iddialarına yanıt! Tuba Ünsal, Netflix'in gençlik dizisi 101'de yer alacağına dair iddiaları doğruladı.
Tuba Ünsal ve sevgilisinin olaylı gecesi! Oyuncu Tuba Ünsal, geçtiğimiz hafta sevgilisi Caner Karaloğlu’yla İzmir Alaçatı’daki Disco isimli mekana gitti.