Tuba Ünsal

Tuba Ünsal: "Değişik bir tecrübe yaşadım"
Tuba Ünsal: "Değişik bir tecrübe yaşadım" Eski manken ve oyuncu Tuba Ünsal önceki gün Akmerkez' de objektiflere takıldı. Acelesi olan güzel oyuncu bir o yana bir bu yana giderek adres aradı.
Tuba Ünsal iş hayatının 'en temel kuralı'nı açıkladı
Tuba Ünsal iş hayatının 'en temel kuralı'nı açıkladı Eski manken ve oyuncu Tuba Ünsal, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla takipçilerine 'iş hayatı' üzerine tavsiyede bulundu.
Sevgilisi Tuba'dan ayrılan Caner Karaloğlu'nun keyfi yerinde
Sevgilisi Tuba'dan ayrılan Caner Karaloğlu'nun keyfi yerinde İspanyol model ve tasarımcı çocuğunun annesi Elisabet Mas Vall’la boşanma davası devam eden iş insanı Caner Karaloğlu, önceki gece Bebek’te iki güzelle objektiflere takıldı. İş insanı, mekandan birlikte eğlendiği iki kadın arkadaşıyla ayrıldı.
Tuba Ünsal gecelerde dağıttı!
Tuba Ünsal gecelerde dağıttı! Tuba Ünsal önceki gece gittiği kulüpte efkar dağıttı.
Tuba Ünsal: "Hasta ruhlu bir kadın beni taciz etti"
Tuba Ünsal: "Hasta ruhlu bir kadın beni taciz etti" Sosyal medyada tacize uğrayan Tuba Ünsal, hayatında ilk kez siber zorbalığa uğradığını belirtip isyan etti.
Tuba Ünsal'dan Mustafa Sandal sorusuna tepki!
Tuba Ünsal'dan Mustafa Sandal sorusuna tepki! Deniz Çakır, Engin Alkan, Fatih Al, Mert Şişmanlar'ın rol aldığı müzikli komedi oyunu "Tarla Kuşuydu Juliet" önceki akşam perdelerini açtı. Tuba Ünsal, oyunu yalnız başına izledi.
Tuba Ünsal’dan Şeyma Subaşı’na sert tepki!
Tuba Ünsal’dan Şeyma Subaşı’na sert tepki! Tuba Ünsal, sosyal medya hesabından, Şeyma Subaşı'na sert bir çıkış yaptı. Subaşı'nın "Ben boşum bende ancak bu var... Bu kadarım... Beni zaten küçük küçük kızlar takip etsin" sözleri üzerine Ünsal "Senin boş beleş ağız büken hallerini takip etmesin o küçük kızlar" dedi...