Tuba Ünsal

Mustafa Sandal ve Tuba Ünsal aşk mı yaşıyor?
Mustafa Sandal ve Tuba Ünsal aşk mı yaşıyor? Mustafa Sandal ve Tuba Ünsal, önceki akşam bir arkadaşlarının doğum günü için Nişantaşı'nda bir araya gelince aşk dedikoduları ortaya atıldı. Ünsal'dan jet açıklama geldi.
Tuba Ünsal ve Yasmin Erbil birbirine girdi!
Tuba Ünsal ve Yasmin Erbil birbirine girdi! Tuba Ünsal, vizyon filmlerini Instagram’dan yayımlayanları kıro ilan etti. "Joker" filminden sahneler paylaşan Nergis Kumbasar ve Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil’i Ünsal'ın ‘kıroluk’ mesajı çok sinirlendirdi…
Tuba Ünsal - Elisabeth Mas olayında son gelişme!
Tuba Ünsal - Elisabeth Mas olayında son gelişme! Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, erkek arkadaşı Caner Karaloğlu’nun boşanma aşamasındaki eşi İspanyol model Elisabet Mas Wall hakkında korunma talep etti.
Tuba Ünsal'ın üst komşu gerginliği!
Tuba Ünsal'ın üst komşu gerginliği! Tuba Ünsal, üst kat komşusunun aylardır süren tadilatından kaynaklanan rahatsızlığını kişisel sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.
Elisabeth Mas Vall ve Tuba Ünsal arasında sular durulmuyor
Elisabeth Mas Vall ve Tuba Ünsal arasında sular durulmuyor Oyuncu Tuba Ünsal ile boşanma aşamasındaki eşi Caner Karaloğlu’nun kendisine fiziksel şiddetine uğradığı iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulunan İspanyol model Elisabeth Mas Vall’a 2 ay koruma kararı verildi.
Elisabeth Mas Vall'dan bomba Tuba Ünsal açıklaması!
Elisabeth Mas Vall'dan bomba Tuba Ünsal açıklaması! İspanyol model-tasarımcı Elisabeth Mas Vall, boşanma aşamasında olduğu iş insanı Caner Karaloğlu'nun sevgilisi oyuncu Tuba Ünsal hakkında yeni açıklamalarda bulundu.
Tuba Ünsal - Elisabeth Mas gerginliğinde flaş gelişme
Tuba Ünsal - Elisabeth Mas gerginliğinde flaş gelişme Boşanma aşamasındaki eşi Caner Karaoğlu ve Tuba Ünsal'dan darp gördüğü iddiasıyla şikayetçi olan İspanyol tasarımcı Elisabeth Mas muhabirleri görünce panik yaptı...