Arda Turan'dan Aslıhan Doğan'a evlilik teklifi

Kısa bir süre önce Barcelona'dan Başakşehirspor'a transfer olan Arda Turan yaklaşık 3 yıldır birliktelik yaşadığı sevgilisi Aslıhan Doğan'a evlenme teklifi etti

1115 okunma
Habertürk'te yer alan habere göre İspanya'nın Barcelona takımında top koşturduğu dönemde bir küs bir barışık ilişkilerini sürdüren Arda Turan ile Aslıhan Doğan aşkında sürpriz gelişme!

Arda Turan uzun süredir birliktelik yaşadığı sevgilisine evlenme teklifi etti.Yakın arkadaşları Saffet Ulusoy'un doğum gününe giden çift evlilik için ilk adımı attı.

Ünlü futbolcu sevgilisine evlenme teklifi etti ve "evet" yanıtını aldı. Gecede Hakan Baş ve Bensu Soral çifti de vardı.

ARDA TURAN İLE ASLIHAN DOĞAN AYRILMIŞTI

Arda Turan ile Aslıhan Doğan geçtiğimiz yılın eylül ayında üçüncü kez ayrılmıştı. Arda Turan, Instagram hesabından "Aslıhan Doğan'la ilişkimizi saygı çerçevesinde sonlandırdık. Bundan sonraki hayatında kendisine sağlık ve mutluluk diliyorum. Kararımıza göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederim..." mesajıyla ayrılığı duyurmuştu. Çift bu ayrılıktan sonra dördüncü kez birbirlerine şans verdi.

Arda Turan'ın adı, pek çok ünlü isimle aşk dedikodularına karışmıştı. Geçtiğimiz yıl, Ebru Şallı ile yazışmaları sosyal medyaya düşmüştü. Daha sonra da ünlü manken Didem Soydan ile yakınlaştığı iddia edilmişti.

İşte evlilik teklifi anından görüntüler...

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..
Konular Spor Haberleri