Aslı Baykal Uğur Dündar’ın talebini ifşa etti

Uğur Dündar'ın "Deniz Baykal benim için bitmiştir" sözleri sonrası Aslı Baykal sessizliğini bozdu. Halk TV döneminde yaşananları açıklayan Baykal, Dündar'ın yayın yönetmeni olma talebinin reddedilmesi sonrası tavrının değiştiğini ifade etti.

Aslı Baykal Uğur Dündar’ın talebini ifşa etti

MedyaRadar'ın haberine göre Uğur Dündar, Artı 1 polemiğinden sonra şimdi de Halk TV tartışmasıyla gündemde. ‘Benim için Deniz Baykal 31 Mart seçimi sonrası bitmişti’ diyen Dündar’a, o dönem Halk TV’nin başında bulunan Aslı Baykal Twitter üzerinden sert bir yanıt verdi.

‘REDDEDİNCE HELAL ETMEZ OLDUNUZ…’

“Uğur Dündar hakkımda tweet atmış. Beni engellemiş o yüzden hesabından yazamadım” diyen Baykal, sözlerine şöyle devam etti:

“Cevabım şudur: Tazminatlarını vererek işçileri işten çıkarmak bir işveren hakkıdır. The Marmara Otelde yaptığımız görüşmede genel yayın yönetmeni olmak istediniz, reddedince hakkınızı helal etmez oldunuz.

Her zaman tek kuruş almadım diyorsunuz, yaptığınız business class uçuş biletlerini kanalımız ödedi; Ege bölgesinde de hatırlarsınız, bazı temsilcileriniz vardı.”

Aslı Baykal Uğur Dündar’ın talebini ifşa etti

Aslı Baykal’a yanıt veren Dündar, iddiaları yalanladı. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan dündar şunları söyledi:

Aslı Baykal Uğur Dündar’ın talebini ifşa etti - Resim : 2