Halk TV


Yılmaz Özdil'den CHP'ye Halk Tv isyanı!
Yılmaz Özdil'den CHP'ye Halk Tv isyanı! Sözcü Gazetesi eski yazarı Yılmaz Özdil, CHP'nin Halk TV ile olan anlaşmasını feshetmesiyle ilgili dikkat çeken bir çıkışta bulundu. Özdil, fesih belgesini 'Türk basın tarihinin en hazin belgesi' olarak nitelendirerek sert eleştirilerde bulundu.
Ekrem İmamoğlu'nun Kemal Kılıçdaroğlu'na sözleri ortaya çıktı!
Ekrem İmamoğlu'nun Kemal Kılıçdaroğlu'na sözleri ortaya çıktı! Eren Erdem, "İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'na 'Değişim olacaksa sizin liderliğinizde olmalı' dedi” diye aktardı.
Halk TV’nin suçladığı Eren Erdem'den açıklama
Halk TV’nin suçladığı Eren Erdem'den açıklama Halk TV’nin programını engellemekle suçladığı CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, yayınlanan ‘fesih’ genelgesini anımsatarak ‘kararlarının çalışanları hedef almadığını’ söyledi.
CHP - Halk TV arasında kılıçlar çekildi!
CHP - Halk TV arasında kılıçlar çekildi! CHP, Halk TV ile tüm ilişkisini sonlandırdı. Bunun ilk etkilerini de Serhan Asker'in sunduğu "Görkemli Hatıralar" programı yaşadı. Program iptal edildi…
RTÜK'ten Halk Tv'ye yayın durdurma ve para cezası
RTÜK'ten Halk Tv'ye yayın durdurma ve para cezası RTÜK, Halk TV'ye 5 program durdurma ve üst sınırdan para cezası verdi.
"Emekliye yeni zam var mı?" sorusu yanıt buldu
"Emekliye yeni zam var mı?" sorusu yanıt buldu Bahçeli'nin "MHP olarak teklifimiz şudur: 8 bin 77 TL liralık seyyanen artışın, kök ücrete ve aynısı ile emekli maaşlarına yansıtılmasıdır. Bizim isteğimiz; memurlara uygulanan 8 bin 77 TL'lik seyyanen zammın emeklilere de uygulanmasıdır" sözleri sonrasında milyonlar merak etti...
Sözcü CHP Genel Merkezi'ne sordu: "Medyada kimlere para verdiniz?"
Sözcü CHP Genel Merkezi'ne sordu: "Medyada kimlere para verdiniz?" CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol, başta Sözcü TV olmak üzere muhalif kanalları CHP'den para almakla suçlamıştı.