Halk TV


Gökmen Karadağ: "İlkesel bir karar verdim ve dönemem"
Gökmen Karadağ: "İlkesel bir karar verdim ve dönemem" Halk TV'de yayınlanan 'Açıkça' programının sunucusu Gökmen Karadağ istifa ettiğini duyurmuştu.
İrfan Değirmenci'den İsmail Küçükkaya salvosu!
İrfan Değirmenci'den İsmail Küçükkaya salvosu! FOX TV’den ayrılarak Halk TV’ye geçen İsmail Küçükkaya’nın kanalda yaşattığı ‘rahatsızlık’ iyice gün yüzüne çıktı.
Gökmen Karadağ'ın Halk TV'den ani ayrılığına dair bomba iddia!
Gökmen Karadağ'ın Halk TV'den ani ayrılığına dair bomba iddia! Gazeteci Enver Aysever, Gökmen Karadağ’ın Halk TV’deki ani istifası ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu ve sebebinin İsmail Küçükkaya olduğunu ileri sürdü.
Gökmen Karadağ Halk TV'den ayrıldığını duyurdu
Gökmen Karadağ Halk TV'den ayrıldığını duyurdu Halk TV'de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Yaklaşık 5 yıldır kanalda görev alan ‘Açıkça’ adlı programının sunucusu Gökmen Karadağ istifa ettiğini duyurdu.
Ayşenur Arslan ve İsmail Saymaz canlı yayında büyük kavga etti
Ayşenur Arslan ve İsmail Saymaz canlı yayında büyük kavga etti Gazeteci Ayşenur Arslan ve İsmail Saymaz, canlı yayında birbirine girdi. Canlı yayında tansiyon bir anda yükselirken; Arslan; Saymaz'ın görüşlerine katılmadığını belirterek "Sen benim konuğum olduğun için ben susmayı tercih ediyorum" dedi.
Halk TV'nin patronu Cafer Mahiroğlu'na ait kaçak villa inşaatına mühür!
Halk TV'nin patronu Cafer Mahiroğlu'na ait kaçak villa inşaatına mühür! İstanbul Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü, Halk TV Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Mahiroğlu'nun, Sarıyer Tarabya'da boğaza nazır villasındaki kaçak inşaatı mühürledi.
İmam hatipli yazar Fatma Yavuz'un Gülşen yorumu gündem yarattı
İmam hatipli yazar Fatma Yavuz'un Gülşen yorumu gündem yarattı Dört ay önce konserinde imam hatipliler ile ilgili sözleri nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan şarkıcı Gülşen, dün gözaltına alınmasının ardından çıkarıldığı nöbetçi İstanbul Sulh Ceza Hâkimliği'nce, "halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik" suçundan tutuklandı.