Halk TV

RTÜK’ten üç kanala Zehra Taşkesenlioğlu cezası
RTÜK’ten üç kanala Zehra Taşkesenlioğlu cezası RTÜK, AKP Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’na ilişkin iddialarının tartışıldığı programlar nedeniyle Halk TV, Tele 1 ve KRT'ye ceza yağdırdı.
Enver Aysever'den Halk TV'ye ağır sözler!
Enver Aysever'den Halk TV'ye ağır sözler! Gazeteci Enver Aysever, Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş'ın istifasını açıklamasından sonra sosyal medya hesabından ağır ifadeler içeren bir paylaşımda bulundu.
Gökmen Karadağ: "İlkesel bir karar verdim ve dönemem"
Gökmen Karadağ: "İlkesel bir karar verdim ve dönemem" Halk TV'de yayınlanan 'Açıkça' programının sunucusu Gökmen Karadağ istifa ettiğini duyurmuştu.
İrfan Değirmenci'den İsmail Küçükkaya salvosu!
İrfan Değirmenci'den İsmail Küçükkaya salvosu! FOX TV’den ayrılarak Halk TV’ye geçen İsmail Küçükkaya’nın kanalda yaşattığı ‘rahatsızlık’ iyice gün yüzüne çıktı.
Gökmen Karadağ'ın Halk TV'den ani ayrılığına dair bomba iddia!
Gökmen Karadağ'ın Halk TV'den ani ayrılığına dair bomba iddia! Gazeteci Enver Aysever, Gökmen Karadağ’ın Halk TV’deki ani istifası ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu ve sebebinin İsmail Küçükkaya olduğunu ileri sürdü.
Gökmen Karadağ Halk TV'den ayrıldığını duyurdu
Gökmen Karadağ Halk TV'den ayrıldığını duyurdu Halk TV'de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Yaklaşık 5 yıldır kanalda görev alan ‘Açıkça’ adlı programının sunucusu Gökmen Karadağ istifa ettiğini duyurdu.
Ayşenur Arslan ve İsmail Saymaz canlı yayında büyük kavga etti
Ayşenur Arslan ve İsmail Saymaz canlı yayında büyük kavga etti Gazeteci Ayşenur Arslan ve İsmail Saymaz, canlı yayında birbirine girdi. Canlı yayında tansiyon bir anda yükselirken; Arslan; Saymaz'ın görüşlerine katılmadığını belirterek "Sen benim konuğum olduğun için ben susmayı tercih ediyorum" dedi.