Uğur Dündar


Uğur Dündar: "SBK ve ortakları beş kuruş ödemeden Borajet’e nasıl çöktüler?" Sözcü Gazetesi yazarı Uğur Dündar, hakkında kara para aklama suçlaması olan firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz’ın Borajet’e para ödemeden çöktüğünü yazdı.
Uğur Dündar’dan olay ‘kayıp silah’ açıklaması! Sedat Peker'in 'kayıt dışı silah dağıtımı' iddialarıyla ilgili konuşan Uğur Dündar, 15 Temmuz'dan sonra kaybolan silahların 20 tugayı silahlandırabilecek şekilde en az 100 bini bulduğunu öne sürdü.
Uğur Dündar ‘Yazlık Saray’ın dününü ve bugününü anlattı Usta gazeteci Uğur Dündar, Tele 1'in Anında Manşet programına konuk olarak Muğla'nın Marmaris ilçesi Okluk Koyu'na inşa edilen ve kamuoyu tarafından ‘Yazlık Saray’ olarak bilinen Cumhurbaşkanlığı Devlet Konuk Evi'nin şatafatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Uğur Dündar'dan zam haberlerine sert tepki! Elektrik fiyatlarına 1 Temmuz’dan itibaren geçerli olmak üzere yüzde 15 zam geldi. Yapılan açıklamada maliyet artışları nedeniyle tarifelerde değişiklik yapıldığı ifade edildi.
Uğur Dündar’dan dikkat çeken ‘soygun’ paylaşımı! Uğur Dündar, Sedat Peker’in açıklamalarıyla gündem olan ‘üstüne çökülen yerler’ hakkında dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.
Uğur Dündar SBK’nın uçağının renginin neden siyah olduğunu açıkladı! Uğur Dündar, Sezgin Baran Korkmaz’a ait siyah uçakla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. “Hem kara para aklama hem de uyuşturucu trafiğine yardım suçu var” diyen Dündar, “Türkiye Cumhuriyeti’ni de maalesef zor durumda bırakabilir” ifadelerini kullandı.
Aslı Baykal Uğur Dündar’ın talebini ifşa etti Uğur Dündar'ın "Deniz Baykal benim için bitmiştir" sözleri sonrası Aslı Baykal sessizliğini bozdu. Halk TV döneminde yaşananları açıklayan Baykal, Dündar'ın yayın yönetmeni olma talebinin reddedilmesi sonrası tavrının değiştiğini ifade etti.