Uğur Dündar


Uğur Dündar 5 hafta sonra ekrana döndü
Uğur Dündar 5 hafta sonra ekrana döndü Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK) 5 hafta yayın yasağı getirdiği "Demokrasi Arenası" yeniden seyircisiyle buluştu. Duayen gazeteci Uğur Dündar, yeniden ekrana döndü.
Demokrasi Arenası geri dönüyor
Demokrasi Arenası geri dönüyor Usta gazeteci ve televizyoncu Uğur Dündar “Özlem bitiyor” diyerek Demokrasi Arenası’nın bu akşam geri döneceğini duyurdu.
Müjdat Gezen’den benzin kuyruğu göndermesi
Müjdat Gezen’den benzin kuyruğu göndermesi RTÜK tarafından 5 hafta yayın yasağı verilen "Demokrasi Arenası"nın yerine, usta oyuncu Müjdat Gezen'in sunduğu ve Uğur Dündar'ın balmumu heykelinin konuk olarak yer aldığı "Demokrasi Marenası" dördüncü haftasında devam etti.
"Demokrasi Marenası"nda Müjdat Gezen'den çarpıcı sözler
"Demokrasi Marenası"nda Müjdat Gezen'den çarpıcı sözler Yayın yasağı getirilen "Demokrasi Arenası" yerine Müjdat Gezen'in sunduğu "Demokrasi Marenası", ikinci haftasında devam etti. Uğur Dündar'ın balmumu heykelinin yer aldığı programda Gezen, 'maaşlı trol' göndermesinde bulundu.
Uğur Dündar ve Müjdat Gezen’e Roman Dostu Ödülü
Uğur Dündar ve Müjdat Gezen’e Roman Dostu Ödülü Usta Gazeteci Uğur Dündar ile Usta Sanatçı Müjdat Gezen İzmir'in Konak İlçesi Tepecik Mahallesi'nde yaşayan Roman vatandaşlara ziyarette bulundu.
Uğur Dündar'ın yayın yasağına balmumu heykeliyle protesto
Uğur Dündar'ın yayın yasağına balmumu heykeliyle protesto Usta gazeteci ve televizyoncu Uğur Dündar'ın sunduğu "Demokrasi Arenası" programı 5 haftalık yayın yasağı nedeniyle bu hafta ekranlara gelmedi. Ancak televizyon ekranlarında daha önce görülmemiş bir olay yaşandı.
Müjdat Gezen hangi gazeteye köşe yazarı oldu?
Müjdat Gezen hangi gazeteye köşe yazarı oldu? Sinema ve tiyatronun yaşayan efsanesi Müjdat Gezen bugünden itibaren köşe yazarlığına başladı.