Uğur Dündar


Uğur Dündar’dan canlı yayında Yılmaz Özdil açıklaması! Uğur Dündar, Yılmaz Özdil ile yaşadığı tartışma sonrası ilk kez canlı yayında açıklama yaptı.
Uğur Dündar'dan 'iddianame' açıklaması Sözcü Gazetesi yazarı Uğur Dündar, Sezgin Baran Korkmaz hakkındaki iddianamede ve Barojet davasında Artı 1 TV'nin yer almadığını açıkladı.
Nihat Genç yazdı: "Ey gardrop Atatürkçüsü! Bugün Uğur Dündar için ne yaptın?" "Gardrop Atatürkçüsü sevgili arkadaşlar, güne önce Uğur Dündar tweeti atarak başlıyoruz!"
Artı 1 TV tartışmasına Can Ataklı da dahil oldu! Artı 1 TV’nin kuruluşuyla ilgili gazeteci Can Ataklı’dan çarpıcı bir iddia geldi.
İsmail Saymaz, Uğur Dündar'dan neden özür diledi? KRT TV'de yayımlanan "Şimdiki Zaman" adlı programına dün akşam son kez yorumcu olarak katılan Sözcü Gazetesi yazarı İsmail Saymaz, yayında Sözcü'nün bir diğer yazarı olan tecrübeli gazeteci Uğur Dündar'dan özür diledi.
Fatih Altaylı: "Şerefsizlik yapma, yaratık!" Habertürk yazarı Fatih Altaylı, sosyal medya hesabından Cemile Taşdemir'in yaptığı bir paylaşıma sert sözlerle cevap verdi.
Yılmaz Özdil, Uğur Dündar’a ‘Sezgin Baran Korkmaz’ göndermesini sürdürdü Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, köşe komşusu ve uzun süre birlikte program yaptıkları Uğur Dündar’a, Artı 1 TV’nin arkasında, Ekin Alptekin üzerinden Sezgin Baran Korkmaz olduğu yolunda yaptığı göndermeleri, “Neticede kanal kiminmiş” mesajıyla sürdürdü.