Uğur Dündar


Uğur Dündar'dan tokat gibi yanıt: "Yalandan kim ölmüş?"
Uğur Dündar'dan tokat gibi yanıt: "Yalandan kim ölmüş?" Rasim Ozan Kütahyalı “Uğur Dündar 28 Şubat soruşturmasında korkuyordu, bizi aradı” iddiasında bulundu. Uğur Dündar ise iddiaya “Yalandan kim ölmüş?” diyerek yanıt verdi.
Fenerbahçe’de Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar mazbatasını aldı
Fenerbahçe’de Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar mazbatasını aldı Fenerbahçe Kulübü'nün yeni Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar ve kurul üyeleri mazbatalarını aldı.
Uğur Dündar derbiye ‘uğur’ getirdi!
Uğur Dündar derbiye ‘uğur’ getirdi! Vefa Küçük ile girdiği yarıştan zaferle ayrılıp Yüksek Divan Kurulu başkanlığına seçilen duayen gazeteci Uğur Dündar, ‘Uğur'lu geldi…
Uğur Dündar Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı oldu
Uğur Dündar Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı oldu Fenerbahçe Kulübü'nde düzenlenen Yüksek Divan Kurulu Başkanı seçimi sonuçlandı. Uğur Dündar, Vefa Küçük, Sait Yılmaz ve Nail Kır'ın katıldığı seçimi, en yakın rakibine 25 oy fark atan Uğur Dündar kazandı.
Müjdat Gezen'den Uğur Dündar'a duygusal şiir
Müjdat Gezen'den Uğur Dündar'a duygusal şiir Müjdat Gezen'in şiirini Twitter'dan paylaşan Uğur Dündar, “Tiyatromuzun ulu çınarı, kadim dostum Müjdat Gezen'den 'Vefa'nın sadece bir semt adı olmadığını kanıtlayan unutulmaz vefa örneği" ifadelerini kullandı.
Demokrasi Arenası'nda Uğur Dündar’dan Beyaz Saray anısı
Demokrasi Arenası'nda Uğur Dündar’dan Beyaz Saray anısı Usta gazeteci ve televizyoncu Uğur Dündar'ın sunduğu "Demokrasi Arenası"nda bu haftanın gündemi pazarlarda satılan yarım lahanalar, yoksulluk kuyrukları ve seçim yasasıydı.
Uğur Dündar 5 hafta sonra ekrana döndü
Uğur Dündar 5 hafta sonra ekrana döndü Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK) 5 hafta yayın yasağı getirdiği "Demokrasi Arenası" yeniden seyircisiyle buluştu. Duayen gazeteci Uğur Dündar, yeniden ekrana döndü.