Uğur Dündar


Uğur Dündar Muharrem İnce’ye ders verdi!
Uğur Dündar Muharrem İnce’ye ders verdi! Memleket Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Sözcü TV’de ‘Liderler Özel’ programına konuk oldu.
Uğur Dündar Sözcü TV ile anlaştı
Uğur Dündar Sözcü TV ile anlaştı Nisan ayının ortasında tv100 ile yollarını ayıran usta gazeteci ve televizyoncu Uğur Dündar, yakında Sözcü Televizyonu'nda programlara başlayacağını açıkladı.
Can Tanrıyar gözaltına alındı
Can Tanrıyar gözaltına alındı Uçankuş TV sahibi Can Tanrıyar, gözaltına alındı.
Uğur Dündar gözyaşlarına hakim olamadı
Uğur Dündar gözyaşlarına hakim olamadı Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki deprem 10 ilde büyük yıkım yaşattı. 'Asrın felaketi' olarak nitelendirilen afetin yaralarını sarmak için Türkiye ve dünya yaraları sarmak için seferber oldu.
Uğur Dündar deprem bölgesine gitti
Uğur Dündar deprem bölgesine gitti Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesindeki 7.7 ve Elbistan ilçesindeki 7.6 büyüklüğündeki depremler başta Hatay, Gaziantep, Malatya, Adıyaman olmak üzere bölgedeki birçok ilde faciaya neden oldu. Binlerce bina yıkılırken ne yazık ki binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti.
Kerem'in kurtarılma anlarını izleyen Ekrem İmamoğlu duygusal anlar yaşadı
Kerem'in kurtarılma anlarını izleyen Ekrem İmamoğlu duygusal anlar yaşadı İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, tv100 canlı yayınında usta gazeteci Uğur Dündar’ın konuğu oldu.
Uğur Dündar'ın acı günü
Uğur Dündar'ın acı günü Uğur Dündar'ın kız kardeşi Gülten Dündar, uzun süredir mücadele ettiği amansız hastalığa yenilerek yaşama veda etti.