Berdan Mardini'nin eski eşi silahlı saldırıya uğradı!

Şarkıcı Berdan Mardini'nin eski eşi Fatoş Karademir, Büyükçekmece'de aracında seyir halindeyken silahlı saldırıya uğradı. Motosikletli saldırganın sıktığı kurşunlarla Karademir, bacağından yaralandı.

Berdan Mardini'nin eski eşi silahlı saldırıya uğradı!

Milliyet Gazetesi'nden Ferit Zengin'in haberine göre Berdan Mardini'nin geçtiğimiz mart ayında boşandığı Fatoş Mardini, silahlı saldırıya uğradı. Otomobiliyle seyir halindeyken motosikletli bir saldırganın açtığı ateş sonucu bacağından yaralanan Karademir, hastanede tedavi altına alındı.

Olay, Büyükçekmece Alkent 2000 sitesi yakınlarında meydana geldi. Fatoş Karademir, özel aracıyla seyir halindeyken motosikletli bir kişi aracına yaklaşıp peş peşe ateş açtı. Kasklı saldırganın silahından çıkan beş mermi, otomobile ve araç içindeki Fatoş Karademir'in bacağına isabet etti. Sağ baldırından yaralanan ve aracı durdurup yolun kenarına park etmeyi başaran genç kadının aradığı polis ve 112 ekipleri kısa sürede olay yerine vardı.

Karademir, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılıp ameliyata alındı. Polis, motosikletiyle kaçan saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.