silahlı saldırı


Savcıyı vuran Burak Mengenecioğlu adli kontrolle serbest
Savcıyı vuran Burak Mengenecioğlu adli kontrolle serbest Üsküdar Kandilli'de yaşanan korkunç olayda Gebze Adliyesi'nde görevli Cumhuriyet Savcısı Halis Cengiz, balık tutmak için sahile gitti. Bir süre balık tuttuktan sonra biranda başına bir saçma isabet eden savcı büyük şok yaşadı.
Ünlü armatörün oğlundan şoke eden haber
Ünlü armatörün oğlundan şoke eden haber İstanbul'da meydana gelen olayda ünlü armatör Uğur Mengenecioğlu'nun oğlu Burak Mengenecioğlu, balık tutan Cumhuriyet Savcısını havalı tüfekle ateş ederek başından yaraladı.
ABD'de ilkokula silahlı saldırı!
ABD'de ilkokula silahlı saldırı! ABD’nin Texas eyaletinde ilkokula düzenlenen silahlı saldırıda 19'u çocuk ve 2'si öğretmen olmak üzere 21 kişi hayatını kaybetti.
Ece Erken merhum eşinin soyadını sildi
Ece Erken merhum eşinin soyadını sildi Geçtiğimiz yıl ocak ayında avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu silahlı saldırı sonucu kaybeden sunucu Ece Erken, reddi miras kararında bulunduğunu açıklamıştı.
Sezer Öztürk’e 14 yıl 7 ay hapis
Sezer Öztürk’e 14 yıl 7 ay hapis Eski futbolcu Sezer Öztürk ve arkadaşlarının yol verme kavgasında 1 kişinin ölümü ve 4 kişinin de yaralanması sonucu açılan davada karar çıktı.
Kilis'te husumetli iki aile çatıştı
Kilis'te husumetli iki aile çatıştı Kilis'te, husumetli iki aile arasındaki silahlı kavgada 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Diyarbakır'da silahlı saldırı: 2 ölü, 3 yaralı
Diyarbakır'da silahlı saldırı: 2 ölü, 3 yaralı Diyarbakır’da emlakçı Abdurrahman Dağ ve ailesinin bulunduğu araç, Kalaşnikoflarla yaylım ateşine tutuldu. Araçtaki anne ve 17 yaşındaki hayatını kaybetti, Dağ ve iki çocuğu yaralandı.