silahlı saldırı


İzmir’de büfeye silahlı saldırı İzmir Tire'de bir büfeye kimliği belirsiz kişilerce gerçekleştirilen silahlı saldırıda Sezgin Mertol (36) yaşamını yitirirken, büfede bulunan S.U ise yaralandı
Denizli'de silahlı hesaplaşma! Denizli’de 42 yaşındaki Muhammet K., eşiyle yasak aşkı olduğunu öğrendiği en yakın arkadaşı Sinan M.’yi sokak ortasında kurşun yağmuruna tuttu.
İbrahim Tatlıses'e saldırı davasında 40 yıla kadar hapis talebi İbrahim Tatlıses’in ağır yaralandığı 2011’deki saldırıda, asistanı ve şoförünün yaralanmasına ilişkin yeniden yargılanan Abdullah Uçmak, Ersin Altun ve Yunus Ayık’a 40 yıla kadar hapis talep edildi.
Kocasını vurup intihar etti! Manisa Akhisar'da eşini silahla vurarak ağır yaralayan kadın intihar etti. Vücuduna 3 kurşun isabet eden talihsiz koca hastaneye kaldırılırken, cinnet geçiren kadın kendini 7. kattan attı.
Şarkıcı Bulut Duman hakkında mide bulandıran iddia! İstanbul Kadıköy'de dün akşam saatlerinde silahlı saldırıya uğrayan ve yaralanan şarkıcı Bulut Duman hakkındaki bir iddia kan dondurdu.