silahlı saldırı


Brüksel'de silahlı saldırı: 2 İsveç vatandaşı hayatını kaybetti
Brüksel'de silahlı saldırı: 2 İsveç vatandaşı hayatını kaybetti Belçika Ulusal Kriz Merkezi ve Belçika Başbakanı Alexander De Croo'dan yaşanan saldırı ile ilgili açıklamalar geldi.
Halil Falyalı cinayeti davasında sıcak gelişme
Halil Falyalı cinayeti davasında sıcak gelişme Halil Falyalı cinayeti davasında Söylemez kardeşlere iki kez ağırlaştırılmış müebbet hapis talebi.
Engin Polat’ın iş yerine silahlı saldırı
Engin Polat’ın iş yerine silahlı saldırı İstanbul Ataşehir’de Engin Polat'a ait işyerine silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda ölen ya da yaralanan olmazken iş yerinde maddi hasar oluştu.
Banu Parlak'ın güzellik merkezinin kurşunlanmasına ilişkin 5 şüpheli tutuklandı
Banu Parlak'ın güzellik merkezinin kurşunlanmasına ilişkin 5 şüpheli tutuklandı Şarkıcı Banu Parlak'ın Bahçeşehir'deki güzellik merkezine yönelik gerçekleşen iki ayrı silahlı saldırıyla ilgili, 5 şüpheli eş zamanlı operasyonla yakalanarak tutuklandı.
Necmettin Erbakan Üniversitesinde Prof. Dr. Uluç, silahlı saldırıda yaralandı
Necmettin Erbakan Üniversitesinde Prof. Dr. Uluç, silahlı saldırıda yaralandı Konya'da Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Tahir Uluç (46), dekanlık binasındaki odasında silahlı saldırı sonucu ayağından yaralandı.
Firar eden borsacı Kerem Şen neden ve nasıl kayıplara karıştı?
Firar eden borsacı Kerem Şen neden ve nasıl kayıplara karıştı? Çeşme'de geçen Ağustos'ta bir eğlence mekanında çıkan 1 kişinin ölümü ile sonuçlanan çatışmanın ardında büyük bir "kara para" hesaplaşması mı var ? Kayıp borsacı Kerem Şen o gün neden o mekandaydı, sonra nasıl ve neden kayıplara karıştı?
O 'borsacı'nın kimliği ortaya çıktı! 'Firari zanlı' olarak aranıyor!
O 'borsacı'nın kimliği ortaya çıktı! 'Firari zanlı' olarak aranıyor! Geçtiğimiz ay Çeşme’de, bir gece kulübü önündeki korumanın ölümüyle sonuçlanan çatışmayla ilgili “borsacı” olduğu söylenen firari zanlının Kerem Şen olduğu ortaya çıktı. Firari zanlı Kerem Şen, Mustafa Sandal’ın baldızı Simge Sütşurup ile evlenmiş, geçen ay da boşanmıştı.