silahlı saldırı

Deniz haydutlarına göz açtırılmayacak!
Deniz haydutlarına göz açtırılmayacak! Gine Körfezi'nde Mozart gemisinin deniz haydutları tarafından kaçırılması uluslararası denizcilik örgütlerini harekete geçirdi.
Sigara içmek için az kalsın can alacaktı!
Sigara içmek için az kalsın can alacaktı! Kahvaltı yapmak için oturduğu mekânın kapalı alanında sigara içmek isteyen müşteri, işletme yetkilileri tarafından engellenince dehşet saçtı.
Kaçırılan 15 denizciden henüz haber alınamadı
Kaçırılan 15 denizciden henüz haber alınamadı Nijerya’da gemiyi basan korsanlar tarafından kaçırılan 15 Türk denizciyle ilgili henüz bir haber alınamadığı bildirildi. Rehin mürettebatın birkaç gün sonra fidye görüşmeleri için bekletilecekleri yere götürülecekleri tahmin ediliyor.
İbrahim Tatlıses’e silahlı saldırıda 13 yıllık sır
İbrahim Tatlıses’e silahlı saldırıda 13 yıllık sır İbrahim Tatlıses'e silahlı saldırıda bulunan Abdullah Uçmak'ın, suikast girişiminden 3 yıl önce ünlü türkücüye haraç almak için tehdit dolu mektup gönderdiği ortaya çıktı.
Nijeryalı korsanlar Türk gemisine saldırdı
Nijeryalı korsanlar Türk gemisine saldırdı Batı Afrika ülkesi Gine açıklarında M/V Mozart isimli bir Türk gemisi, silahlı korsanların saldırısına uğradı. Saldırıda mürettebattan 1 kişi öldürüldü, 15 kişi de kaçırıldı.
İzmir’de büfeye silahlı saldırı
İzmir’de büfeye silahlı saldırı İzmir Tire'de bir büfeye kimliği belirsiz kişilerce gerçekleştirilen silahlı saldırıda Sezgin Mertol (36) yaşamını yitirirken, büfede bulunan S.U ise yaralandı
Denizli'de silahlı hesaplaşma!
Denizli'de silahlı hesaplaşma! Denizli’de 42 yaşındaki Muhammet K., eşiyle yasak aşkı olduğunu öğrendiği en yakın arkadaşı Sinan M.’yi sokak ortasında kurşun yağmuruna tuttu.