Berfu Yenenler'den Eser Yenenler açıklaması

Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler, corona virüse yakalandığını duyurdu. Berfu Yenenler de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla eşinin sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Eser Yenenler, "Çok dikkat etmeme rağmen Covid-19 testim pozitif çıktı ama çok şükür hafif semptomlarla geçiriyorum. Kuzey ve Berfu negatif, İzmit'te ailesinin yanında. Ben kendimi izole edip, gerekenleri yapıyorum. Daha ağır geçirenlere acil şifalar diliyorum. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim" açıklamasında bulunarak koronavirüse yakalandığını duyurmuştu.

İkinci bebeğine hamile olan Berfu Yenenler de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eşinin sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

"Maalesef haberler doğru" diyen Berfu Yenenler, konuyla ilgili; "Eser'in Covid-19 testi pozitif çıktı ama çok şükür sağlık durumu iyi ve kötüye giden bir süreç olmadı. Hatta iyileşmeye de başladı. Sadece öğrendiğimizde hem ben hamile olduğum için hem de Kuzey'in sağlığı için ayrı yerlerde karantinaya girdik.Çok şükür Kuzey'de de, bende de hiçbir semptom yok ve çok iyiyiz. Merak eden herkesin de içini rahatlatmış olalım. Hepinize çok teşekkür ederiz. İnşallah her şey daha da iyiye gidecek ve sadece biraz ayrı kalmış olacağız, o kadar." dedi.