Berfu Yenenler


Berfu Yenenler'den üzücü paylaşım Eser Yenenler ve eşi Berfu Yenenler, Instagram sayfasından sık sık tatil paylaşımı yapıyor. Tatilde güneşte fazla kalan Berfu Yenenler, sıcak havadan nasibini aldı.
Berfu Yenenler'den eşine üçüncü çocuk şakası Sosyal medyada eğlenceli paylaşımlarda bulunan ve eşi oyuncu Eser Yenenler'i sıklıkla ti'ye alan Berfu Yenenler, eşine yaptığı son '3. çocuk' şakasıyla sosyal medyada gündem oldu.
Yenenler ailesinin Çeşme neşesi Çeşme'de sezonluk ev kiralayan ünlü çift önceki gün Ayayorgi’de bulunan lüks plajdan denize girdi.
Eser Yenenler'den eşi Berfu Yenenler'e tepki: "İnsanların ağzına sakız oldum" Sosyal medyada olay olan photoshoplu, kaslı fotoğrafına dair konuşan Eser Yenenler, eşi Berfu’ya şaka yollu takıldı ve “Aşkım beni insanların ağzına sakız ettin” dedi.
Yenenler çiftine 250 bin liraya patlayan tatil 2019 yılında dünyaevine giren Eser Yenenler ile Berfu Yıldız, eylül ayına kadar Alaçatı'da kalacak. Kuzey ve Mete adında iki çocukları olan Yenenler çifti, tatil için kesenin ağzını açtı.
Yenenler çiftinin aracı yolda kaldı Berfu Yenenler ve Eser Yenenler, üç ay boyunca kalacakları Çeşme yolunda bir dizi talihsizlik yaşadı.
Yenenler çiftinden mutlu aile fotoğrafı Eser-Berfu Yenenler çifti iki yıllık beraberliğin ardından 2019’da evlenmiş, kısa süre sonra oğulları Kuzey doğmuştu.