Berfu Yenenler


Berfu Yenenler'den Eser Yenenler çıkışı: "Diyet yapıyorum diye geçiniyor"
Berfu Yenenler'den Eser Yenenler çıkışı: "Diyet yapıyorum diye geçiniyor" Berfu Yenenler geçtiğimiz akşam bir ödül törenine katıldı.
Yenenler çifti çocuklarını İstanbul'da bırakıp Disneyland'a gitti!
Yenenler çifti çocuklarını İstanbul'da bırakıp Disneyland'a gitti! Eser Yenenler, yaş gününde eşi Berfu Yenenler'e Paris sürprizi yaptı.
Murat Dalkılıç ve Sitare Akbaş artık saklanmıyor
Murat Dalkılıç ve Sitare Akbaş artık saklanmıyor Şarkıcı Murat Dalkılıç yaklaşık 1 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Sitare Akbaş'la düşman çatlattı.
Yenenler çiftinin dört dörtlük mutluluğu
Yenenler çiftinin dört dörtlük mutluluğu Ünlü komedyen Eser Yenenler ve eşi Berfu Yenenler, pazar keyifleriyle gülümsetti.
Berfu Yenenler'den Demet Akalın'a 'beyin' göndermesi
Berfu Yenenler'den Demet Akalın'a 'beyin' göndermesi Şarkıcı Demet Akalın'ın yorumuna kızan Berfu Yenenler'den Demet Akalın'a olay gönderme...
Berfu Yenenler'in yüzüğü 3 yıl sonra büyüdü
Berfu Yenenler'in yüzüğü 3 yıl sonra büyüdü Eser Yenenler, Berfu Yenenler'e 2019 yılında evlilik teklifinde bulunmuş, Berfu'nun tektaşının küçüklüğü sosyal medya kullanıcıları tarafından alay konusu olmuştu.
Eser ve Berfu Yenenler'in milyonluk sefaleti
Eser ve Berfu Yenenler'in milyonluk sefaleti Eser ve Berfu Yenenler çiftinin başına gelenler “Bu kadar da olmaz” dedirtti. Kemerburgaz’da 10 milyon liralık kütük villada yaşayan çiftin evini önce eşek arıları bastı. Daha sonra tilkiler dadandı! Yangın çıkan evin üstüne bir de ağaç devrildi!