Berfu Yenenler


Berfu Yenenler'in yüzüğü 3 yıl sonra büyüdü
Berfu Yenenler'in yüzüğü 3 yıl sonra büyüdü Eser Yenenler, Berfu Yenenler'e 2019 yılında evlilik teklifinde bulunmuş, Berfu'nun tektaşının küçüklüğü sosyal medya kullanıcıları tarafından alay konusu olmuştu.
Eser ve Berfu Yenenler'in milyonluk sefaleti
Eser ve Berfu Yenenler'in milyonluk sefaleti Eser ve Berfu Yenenler çiftinin başına gelenler “Bu kadar da olmaz” dedirtti. Kemerburgaz’da 10 milyon liralık kütük villada yaşayan çiftin evini önce eşek arıları bastı. Daha sonra tilkiler dadandı! Yangın çıkan evin üstüne bir de ağaç devrildi!
Berfu Yenenler: "Güzellik baskısından bıktım"
Berfu Yenenler: "Güzellik baskısından bıktım" Eski Türkiye güzeli Berfu Yenenler, estetik uzmanlarından gelen mesajlara isyan etti.
Berfu Yenenler'den herkesi üzen haber
Berfu Yenenler'den herkesi üzen haber Miss Turkey 2015'te dördüncü güzel seçilen Berfu Yıldız, 2019 yılında komedyen Eser Yenenler ile dünya evine girmişti.
Eser Yenenler: "Berfu kilomla ilgili yorumlara sinirlenir"
Eser Yenenler: "Berfu kilomla ilgili yorumlara sinirlenir" Buket Aydın’ın sunumuyla yayınlanan "Tarafını Seç" programının bu haftaki konukları ünlü komedyenler Eser Yenenler ile Ümit Erdim'di.
Sevimli Kuzey annesi Berfu Yenenler'i böyle gezdirdi
Sevimli Kuzey annesi Berfu Yenenler'i böyle gezdirdi Eser Yenenler 2 yaşındaki oğlu Kuzey’e akülü TIR hediye etti.
Berfu Yenenler: "Eser'e DM'den yürüdüm"
Berfu Yenenler: "Eser'e DM'den yürüdüm" "Fatih Altaylı ile Bire Bir"in bu haftaki konukları Eser-Berfu Yenenler çifti ve usta müzisyen Fatih Erkoç oldu.