Berfu Yenenler

Berfu Yenenler'den 32. hafta pozu
Berfu Yenenler'den 32. hafta pozu Berfu-Eser Yenenler çifti, ikinci çocuklarını kucaklarına almak için gün sayıyor.
Berfu Yenenler takipçisinden özür diledi
Berfu Yenenler takipçisinden özür diledi Eser Yenenler ile mutlu bir evliliği olan Berfu Yenenler, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabında şaşırtıcı yorumlara maruz kalmaktan kurtulamıyor.
Berfu Yenenler öfkeden deliye döndü
Berfu Yenenler öfkeden deliye döndü İkinci bebeğine hamile olan Berfu Yenenler sosyal medya hesabında sık sık göbeğini açıkta bırakan fotoğraflar paylaşınca bir takipçisi tepki gösterdi.
Berfu Yenenler neden gözyaşlarına boğuldu?
Berfu Yenenler neden gözyaşlarına boğuldu? Komedyen Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler, şimdilerde ikinci bebeğine kavuşmak için gün sayıyor.
Berfu Yenenler'e 'Eser' uyarısı!
Berfu Yenenler'e 'Eser' uyarısı! Eser Yenenler 90 gün boyunca diyet yapıp 20 kilo vermişti. 137’den 117’ye düşen komedyen Corona virüse yakalanınca bir kısmını geri aldı.
Berfu Yenenler: "Bu kadar yakışıklı bakamazsın"
Berfu Yenenler: "Bu kadar yakışıklı bakamazsın" 6 aylık hamile olan Berfu Yenenler, oğlu Kuzey ile birlikte verdiği yeni pozu sosyal medya hesabından yayınladı.
Berfu Yenenler: "Belki biraz yüzünü gösterirsin dedik"
Berfu Yenenler: "Belki biraz yüzünü gösterirsin dedik" Altı aylık hamile olan Berfu Yenenler, ultrason görüntüsü ile verdiği pozu sosyal medya hesabından yayınladı.