Berkay'dan Demet Akalın'a yanıt: "Rezil değil vezir oldum!"

Demet Akalın ve Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin, hediye saat yüzünden birbirine girdi. Akalın, hediye ettiği Rolex’i satmak isteyen çifte küstü. Taraflar, birbiri hakkında ağır konuştu...

22519 okunma

Şarkıcı Demet Akalın önceki gece Etiler Sahne İstanbul’da konser verdi. Gecede basın mensuplarıyla da bir araya gelen şarkıcı, saat polemiğiyle ilgili sorular üzerine sert konuştu.

Demet Akalın, konuyla ilgili sosyal medyada açıklama yapan Özlem Ada Şahin’e ateş püskürdü:

“Beni konuşturmayın. Berkay hanımını sustursun. Bir kadın adamı vezir de eder rezil de!”

"ASLA BARIŞMAYACAĞIM ONUNLA!"

Demet Akalın'ın açıklamaları hakkında Kanal D'de ekrana gelen "2. Sayfa"ya konuşan Berkay şunları söyledi:

"Biz saati satmadık. Neden satalım? Bizim öyle bir şeye ihtiyacımız yok. Bizim kendi saatçimiz var Demet’in saatçisi ile bizim saatçi arasında dağlar kadar fark vardı. Değiştirmek istedik anlaşamadık, saati ben Demet’in saatçisine bıraktım. Demet’in de bu durumdan haberi var. Saati almadık fazla para söyledi saati bıraktık. Dükkâna girmeden önce konuştuk Demet’le sonra da konuştuk. Ona da dedim ‘Burada saatler çok pahalı, yazık alma buradan’ diye. Demet’te ‘Tamam sen halledersin, bak keyfine’ dedi. Kesinlikle yalanım yok, Allah yukarıda saati satma gibi bir durum söz konusu değil. Ben bir daha asla Demet’le barışmayacağım asla! Benim karımın kolundaki saatin fiyatı belli. Ben rezil olmadım, vezir oldum. Karımdan bin kere Allah razı olsun, eksikliğini göstermesin Rabbim!"