Beymen Reborn'un lüks ikinci el ayakkabı koleksiyonu satışa sunuldu

Beymen'in lüks ikinci el satış platformu Beymen Reborn, lüks ikinci el ayakkabı satışına başladı. İlk kez satışların fiziksel mağazaya taşındığı koleksiyonun tanıtımı yapıldı.

Beymen Reborn'un lüks ikinci el ayakkabı koleksiyonu satışa sunuldu

Beymen müşterilerinin az kullandıkları veya hiç kullanmadıkları lüks çantalarını satışa sunarak yeniden hayat bulmalarını sağlamasıyla döngüsel moda yolculuğuna başlayan Beymen Reborn, şimdi lüks ikinci el ayakkabı koleksiyonunu duyurdu.

Dünyaca ünlü markalara ait ikonik ayakkabıların yer aldığı Beymen Reborn seçkisi, davet ve özel etkinliklerde tercih edilebilecek şık ve zarif tasarımlardan, koleksiyonu yapılan sınırlı üretim sneaker'lara uzanan lüks ikinci el ayakkabı modelleriyle Beymen.com'un yanı sıra Beymen Zorlu Center'da da satışa sunuluyor.Beymen Reborn'un lüks ikinci el ayakkabı koleksiyonu satışa sunulduBeymen Reborn’un lüks ikinci el ayakkabılarla büyüyen döngüsel moda yolculuğu kapsamında Beymen Group CEO’su Elif Çapçı ve WWF Mütevelli Heyeti Üyesi Aslı Pasinli’nin katılımlarıyla gazeteci Melis Alphan moderatörlüğünde bir panel de gerçekleşti.Beymen Reborn'un lüks ikinci el ayakkabı koleksiyonu satışa sunuldu - Resim : 2

Beymen Reborn’un bir yıl gibi kısa bir sürede güvenilir bir lüks ikinci el satış platformu olarak konumunu güçlendirdiğini belirten Beymen Group CEO’su Elif Çapçı, şöyle devam etti:

“Modada sürdürülebilirlik kavramı; tasarımdan üretime, alışveriş alışkanlıklarımızdan kıyafet ve aksesuarlarımızın kullanım sürelerine ve geri dönüşümlerine uzanan birçok alanı kapsıyor. Beymen Reborn, kaliteli malzemelere, ince işçiliğe, fark yaratan tasarım anlayışına önem veren modaseverlerin yakından takip ettiği, güvenilir bir satış platformu olarak ülkemizde döngüsel modaya öncülük ediyor. Beymen Reborn, yüksek kaliteli moda ürünlerinin yaşam döngüsünü uzatırken, bu sayede kullanım başına maliyetlerini düşürerek karbon ayak izlerini azaltmayı da hedefliyor. Geçtiğimiz yıl Beymen Reborn ile ikonik çantaları yeni sahipleri ile buluşturmaya başladık. Reborn’un bir yıl gibi kısa sürede gördüğü ilgi, döngüsel modadaki çalışmalarımızı da hızlandırdı ve lüks ikinci el ayakkabıları da Beymen Reborn’a dahil ettik. Ayrıca Beymen Zorlu Center’da ilk kez fiziksel mağazamızın içerisinde satışa da başladık. Hep vurguladığım gibi zamansız ve uzun ömürlü ürünler olarak nitelendirdiğimiz lüks ürünler, sürdürülebilir moda hareketi içinde çok önemli bir yer kaplıyor. Lüks ikinci el çantanın ardından ayakkabıyla Beymen Reborn’u daha da güçlendiriyor, sürdürülebilir modaya verdiğimiz önemi vurguluyoruz. Beymen Repair ve Beymen Recycle adımlarımıza ilişkin çalışmalarımız da devam ediyor. Beymen Promise çatısı altında yürüttüğümüz sürdürülebilirlik yolculuğumuz somut, şeffaf ve kararlı adımlarla her geçen gün daha da güçleniyor. Sürdürülebilir modadaki öncü girişimimiz Beymen Reborn da bu alandaki güçlü duruşumuzun en iyi göstergelerinden birini oluşturuyor.”

SATIŞ İÇİN BAŞVURULAR ONLİNE YAPILIYOR

Az kullandıkları ya da hiç kullanmadıkları lüks çanta ve ayakkabılarını Beymen Reborn'da satışa sunmak isteyen müşteriler, Beymen.com'daki Beymen Reborn sayfasından 4 kolay adımda online başvuru yapılabiliyor. Beymen Reborn'da satışa sunulan lüks ikinci el ayakkabı ve çantalardan elde edilen gelir, ‘bağış’ opsiyonu seçilerek herhangi bir hizmet komisyonu kesintisine uğramadan, Deniz Temiz Derneği/ TURMEPA'ya bağışlanabiliyor.


Beymen Reborn'un lüks ikinci el ayakkabı koleksiyonu satışa sunuldu - Resim : 3Mayıs 2023'te 82 marka ile lüks ikinci el çanta satışına başlayan Beymen Reborn, kısa sürede seçkin markaları da kapsayacak şekilde genişleyerek yüzlerce markaya ulaştı. Satışa sunulmak istenen, ön başvurusu onaylanan tasarımlar kargo ile Beymen'e ücretsiz olarak gönderilebiliyor ya da seçili Beymen'lerin mağazadan teslim noktalarına bırakılabiliyor.

DHA