Burcu Özberk'e 'Çangu' şoku

Güzel oyuncu Burcu Özberk, önceki gün bir an olsun yanından ayırmadığı köpeğiyle Zincirlikuyu'daki bir AVM'de alışveriş turuna çıktı.

Burcu Özberk'e 'Çangu' şoku

Uzun süre mağazaları dolaşan güzel oyuncu, dinlenmek için de soluğu bir İtalyan restoranında aldı. 

Üç ay önce barınaktan sahiğlendiği 'Çangu' isimli köpeğini kucağında tutan Burcu Özberk, bir görevlinin yanına gelip "Köpeği çantasına koymazsanız size servis veremeyiz" demesiyle neye uğradığını şaşırdı.

Güzel oyuncu, açık bir alanda olduklarını ve köpeğinin kucağında durduğunu söylese de yine de servis alamadı.

Bunun üzerine ünlü İtalyan restoranından ayrılan Burcu Özberk, "Çok severek geldiğim mekan, beni hayal kırıklığına uğrattı. Açık alanda oturduğum halde 'Köpeği çantasına koymazsanız servis veremeyiz' dedi şube müdürü. Umarım bu kararınızı gözden geçirirsiniz. Uslup ve yaklaşım çok kötü" diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

SOSYAL MEDYA BÖLÜNDÜ

Takvim Gazetesi'nin haberine göre Özberk'in başına gelen, sosyal medyayı da ikiye böldü. Güzel oyuncuya köpek sahibi sevenlerinden de "Açık alanda, sahibinin kucağındaki bir köpeğin kime ne zararı olacak?" şeklinde destek mesajları geldi.

Bazıları ise "Benim yemek yediğim yerde köpeğin çantada durması doğru karar. Köpeklerle aynı yerde yemek zorunda değiliz" gibi yorumlarda bulundu.