Burcu Özberk


Burcu Özberk ve İlhan Şen aşk mı yaşıyor? "Aşk Mantık İntikam" dizisinin başrol oyuncuları Burcu Özberk ve İlhan Şen'in aşk yaşadığı iddia ediliyordu.
Burcu Özberk'ten partneri İlhan Şen'e sürpriz! FOX TV ekranlarının sevilen dizisi "Aşk Mantık İntikam"ın başrol oyuncuları Burcu Özberk ve İlhan Şen'in haklarında aşk iddiaları çıkmıştı. İddiaları yalanlayan Burcu Özberk, başrol arkadaşı İlhan Şen’e sürpriz yaptı.
Hande Erçel evlilikten umudunu kesti "Güneş'in Kızları" dizisinde oynayan eski rol arkadaşları Hande Erçel ile Burcu Özberk yıllar sonra bir araya geldi. Çıkışta oldukça neşeli olan ikili çarpıcı açıklamalar yaptı.
Burcu Özberk: "Aşk güzel çok bir şey" İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük ile başrollerini paylaştığı "Aşk Mantık İntikam" dizisinde rol alan Burcu Özberk, açıklamalarda bulundu.
Eski partnerler tiyatro galasında hasret giderdi Erdal Beşikçioğlu, Fatih Sönmez ve Ahmet Melih Sönmez’in rol aldığı tiyatro oyunu Acting’in İstanbul galası önceki gece Fişekhane'de yapıldı.
Birgül Ulusoy'dan "Aşk Mantık İntikam" için zehir zemberek sözler "Bir Ondan Bir Bundan" programına konuk olan Birgül Ulusoy, kadrosundan ayrıldığı "Aşk, Mantık, İntikam" dizisinin ardından olay açıklamalarda bulundu.
Makyöz Serhat Şen'i 13 ünlü birden takibi bıraktı! Hande Erçel, yakın arkadaşı makyöz Serhat Şen’i Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı! Bir anda Demet Özdemir, Elçin Sangu, Başak Dizer ve daha birçok ünlünün peş peşe takipten çıktığı ünlü makyözün ne yaptığı merak konusu oldu.