Burcu Özberk


'Ruhun Duymaz' sürpriz oyuncuları buluşturdu
'Ruhun Duymaz' sürpriz oyuncuları buluşturdu Sevilen yıldızlar Şükrü Özyıldız ile Burcu Özberk'i buluşturan "Ruhun Duymaz" dizisi sete çıkıyor.
Yağmur Tanrısevsin'in rolünü kim kaptı?
Yağmur Tanrısevsin'in rolünü kim kaptı? “Saklı Kalsın” dizisinin çekimleri yakında başlıyor. Şükrü Özyıldız‘ın başrolünü oynayacağı diziden Yağmur Tanrısevsin, Feyyaz Duman ile son olarak Esra Bilgiç ayrılmış ve Ayşe Üner Kutlu‘nun yazdığı dizi için yeniden oyuncu arayışına başlanmıştı.
Aleyna Kalaycıoğlu ile yakışıklı futbolcunun aşk yaşadığı tescillendi
Aleyna Kalaycıoğlu ile yakışıklı futbolcunun aşk yaşadığı tescillendi Galatasaray'ın İtalyan yıldızı Nicolo Zaniolo'nun Survivor'un genç yıldızı Aleyna Kalaycıoğlu'yla görüşmeye başladığı ortaya çıktı.
Ünlü oyuncuları buluşturan "Kraliçe" ekrana veda ediyor
Ünlü oyuncuları buluşturan "Kraliçe" ekrana veda ediyor Kanal D reytinglerde beklentiyi karşılamayan "Kraliçe" dizisinin fişini çekti.
Nicolo Zaniolo'nun son kararı Aleyna Kalaycıoğlu oldu
Nicolo Zaniolo'nun son kararı Aleyna Kalaycıoğlu oldu Galatasaray’ın İtalyan yıldızı Nicolo Zaniolo, kararını verdi! Flört listesinde sayısız güzel bulunan ünlü futbolcu, Aleyna Kalaycıoğlu’nu sosyal medyada beğeni yağmuruna tuttu.
Cengiz Ünder'in eski gözdesi Aleyna Kalaycıoğlu başka futbolcunun radarında!
Cengiz Ünder'in eski gözdesi Aleyna Kalaycıoğlu başka futbolcunun radarında! Bir dönem Cengiz Ünder ile görüştüğü söylenen Aleyna Kalaycıoğlu; bugünlerde başka bir futbolcunun radarına girdi.
Nicolo Zaniolo çapkınlıkta gaza bastı!
Nicolo Zaniolo çapkınlıkta gaza bastı! Galatasaray'ın yeni yıldızlarından Nicolo Zaniolo, çapkınlığın kitabını yazmaya devam ediyor....