Defne Samyeli eski eşi Eren Talu'nun kulaklarını nasıl çınlattı?

49 yaşındaki ünlü yıldız Defne Samyeli, önceki akşam Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Deren Talu ile birlikte Bebek'te objektiflere yansıdı. Mekandan çıkan ikili, şık giyim tarzları ile dikkatleri üzerine çekti.

"BENZER KIYAFETLER GİYMEYE ÖZEN GÖSTERİRİZ"

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre bir süredir işlerinden dolayı yoğun olduğunu söyleyen Samyeli, uzun zaman sonra dışarı çıktığını söyledi.

Basın mensuplarının, "Giyinirken birbirinize danışır mısınız?" sorusuna yanıt veren Defne Samyeli, "Evet, giyinirken fikir alışverişi yaparız. Hele birlikte çıkarken benzer kıyafetleri giymeye özen gösteririz." dedi.

 


"BU FİKİR BİZİ HEP HEYECANLANDIRMIŞTIR"

Samyeli'ye, "Oyuncu olan kızınız ile aynı projede yer almak ister misiniz?" sorusunu da cevapladı.

Ünlü isim, "Evet, birlikte oynamayı çok istiyoruz. Hatta bir ara teklif bile gelmişti ama olmadı. Aklımızda bir şeyler var. Belki bir şeyler yapabiliriz. Birlikte oynama fikri bizi hep heyecanladırmıştır." ifadelerini kullandı.

"BİRİLERİNİN AHLAK BEKÇİLİĞİ YAPMALARINI YANLIŞ BULUYORUM"

Son günlerin polemik konusu olan sahne kostümleri hakkında yorumu merak edilen Defne Samyeli, "Ben insanların sahnede, sokakta, günlük hayatlarında ya da herhangi bir yerde ne giydiklerine dair birilerinin ahlak bekçiliği yapmasını son derece yanlış buluyorum. Herkes ne istiyorsa onu giyer, birincisi bu. İkincisi ise ben 'Külotla sahneye çıkıyor' diye algılanan bazı isimleri çok başarılı buluyorum ve yakıştığını düşünüyorum. Bana hiç garip gelmiyor. Dünyanın her yerinde şov denen bir şey var. Başkalarının üzerinden, başkalarının kılığı, kıyafeti, sahne performansı üzerinden böyle birinin kendini yorum ve yargı mercii olarak insanları görmesini çok garipsiyorum." şeklinde konuştu.

"KIZLARIMIN BABASI KIYAFETLERİME KARIŞIRDI"

Bir muhabirin, "Şu an biriyle birlikte olsaydınız ve sahne kıyafetlerinize karışsa izin verir miydiniz?" sorusunu da yanıtlayan Samyeli, "Hayır, kesinlikle izin vermezdim. Evli olduğum dönemlerde kızlarımın babası Eren Talu, karışırdı ama öğrenerek bu yaşlara geldik. Bundan sonra öyle şeyler yok." dedi.