Deren Talu


Defne Samyeli müstakbel damadı Baran Tınaz sorulunca tedirgin oldu!
Defne Samyeli müstakbel damadı Baran Tınaz sorulunca tedirgin oldu! Defne Samyeli, kızı Deren Talu'nun sevgilisi Baran Tınaz ile olan ilişkisinin sona ermesi hakkında sorulan soru karşısında tedirgin oldu.
Baran Tınaz Deren Talu'ya kapıyı gösterdi! Şoke eden ayrılık!
Baran Tınaz Deren Talu'ya kapıyı gösterdi! Şoke eden ayrılık! Uzun süreli birliktelikleri ve yaşadıkları aşklaparmakla gösterilen Baran Tınaz ve Deren Talu arasında şaşırtan bir gelişme yaşandı.
Deren Talu cephesinden bomba etkisi yaratan haber!
Deren Talu cephesinden bomba etkisi yaratan haber! Güzel yıldız Defne Samyeli'nin oyunculuk ve modellik yapan kızı Deren Talu cephesinden bomba etkisi yaratan haber geldi.
Güzeller güzeli Deren Talu'dan çarpıcı açıklama: "Sevgilim tadında bırakıyor"
Güzeller güzeli Deren Talu'dan çarpıcı açıklama: "Sevgilim tadında bırakıyor" Deren Talu, paylaştığı cesur fotoğraflardan dolayı sevgilisi Baran Tınaz ile özel soruya çok çarpıcı bir yanıt verdi.
Deren Talu'ya sevgilisinden romantik jest
Deren Talu'ya sevgilisinden romantik jest Güzel yıldız Defne Samyeli'nin kendisi gibi model ve oyuncu kızı Deren Talu, 26 yaşına girdi.
Üç ünlü güzel şampuan reklamı için bir araya geldi
Üç ünlü güzel şampuan reklamı için bir araya geldi Pelin Karahan, Ege Kökenli ve Deren Talu bir şampuan markası için bir araya geldi.
Talu kardeşler katıldıkları davette göz kamaştırdı
Talu kardeşler katıldıkları davette göz kamaştırdı Ünlü yıldız Defne Samyeli'nin güzellikleriyle büyüleyen kızları Deren ve Derin Talu kardeşler, önceki gün birlikte bir davete katıldı.