Deren Talu


Üç ünlü güzel şampuan reklamı için bir araya geldi
Üç ünlü güzel şampuan reklamı için bir araya geldi Pelin Karahan, Ege Kökenli ve Deren Talu bir şampuan markası için bir araya geldi.
Talu kardeşler katıldıkları davette göz kamaştırdı
Talu kardeşler katıldıkları davette göz kamaştırdı Ünlü yıldız Defne Samyeli'nin güzellikleriyle büyüleyen kızları Deren ve Derin Talu kardeşler, önceki gün birlikte bir davete katıldı.
Deren Talu sevgilisiyle gecelerde sobelendi
Deren Talu sevgilisiyle gecelerde sobelendi Son olarak Cihan Nacar defilesinde boy gösteren Defne Samyeli'nin model ve oyuncu kızı Deren Talu, gecelerde uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Baran Tınaz ile görüntülendi.
Güzel modeller aynı defilede buluştu
Güzel modeller aynı defilede buluştu Ünlü tasarımcı Cihan Nacar kreatif direktörlüğünde hazırlanan Cengiz Aktürk SS 23 koleksiyonu önceki gece Çırağan Sarayı'nda muhteşem bir prodüksiyon ile gerçekleştirilen defile ile tanıtıldı.
Deren Talu özgüvenini konuşturdu
Deren Talu özgüvenini konuşturdu Güzel yıldız Defne Samyeli'nin mimar Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Deren Talu güzelliğiyle hayran bırakıyor...
Deren Talu ve Baran Tınaz'ın aşk tatili
Deren Talu ve Baran Tınaz'ın aşk tatili Eski spiker ve Türkiye güzeli Defne Samyeli'nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Deren Talu, sevgilisi Baran Tınaz ile Bodrum'a gitti.
Defne Samyeli: "Kızlarım küçüklüklerinden beri göz önünde"
Defne Samyeli: "Kızlarım küçüklüklerinden beri göz önünde" Defne Samyeli, önceki gün büyük kızı Deren Talu ile Bebek'te görüntülendi.