Deren Talu


Defne Samyeli kızı Deren'in mutluluk pozlarına 'kalp' bıraktı
Defne Samyeli kızı Deren'in mutluluk pozlarına 'kalp' bıraktı Giyim tarzı ve sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Defne Samyeli'nin kızları Deren ve Derin Talu, gündeme gelmeye devam ediyor.
Deren Talu'nun 25 yaş sevinci
Deren Talu'nun 25 yaş sevinci Eski spiker ve Türkiye güzeli Defne Samyeli'nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Deren Talu, 25 yaşına bastı. Samyeli, kızının doğum gününü Beşiktaş'taki bir mekanda kutladı.
Defne Samyeli: "Kızlarım feminist oldu"
Defne Samyeli: "Kızlarım feminist oldu" Yapımcılığını Mahperi Altun Uçar ve Şafak Bakkalbaşıoğlu'nun üstlendiği "Fatih Altaylı ile Bire Bir", renkli konuklar ve keyifli sohbetlerle Bloomberg Ht ekranlarındaydı...
Deren Talu ve Baran Tınaz evleniyor mu?
Deren Talu ve Baran Tınaz evleniyor mu? Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, dün akşam sevgilisi Baran Tınaz ile katıldığı bir etkinlikte objektiflere yansıdı. Çift, muhabirlerin 'evlilik' sorusuna, "Evlilik için çok erken, böyle çok mutluyuz" yanıtını verdi.
Defne Samyeli ve kızları Cadılar Bayramı'nı coşkuyla kutladı!
Defne Samyeli ve kızları Cadılar Bayramı'nı coşkuyla kutladı! Güzel yıldız Defne Samyeli, kızları Deren ve Derin'le katıldıkları 'Cadılar Bayramı' kutlamasında verdikleri pozları takipçileriyle paylaştı.
Defne Samyeli: "Kırmızı çizgilerimizi biliyoruz"
Defne Samyeli: "Kırmızı çizgilerimizi biliyoruz" 49 yaşındaki güzel yıldız Defne Samyeli, geçtiğimiz gün Bebek'teki bir restoranda yemek yerken görüntülendi. Samyeli, mekan çıkışı gazetecilerle ayak üstü sohbet etti.
Mimar Eren Talu resti çekti!
Mimar Eren Talu resti çekti! Defne Samyeli'nin eski eşi Mimar Eren Talu, kızı Deren Talu'nun sosyal medyadaki cesur paylaşımlarına kızarak, kızını uyardı.