Defne Samyeli: "Kırmızı çizgilerimizi biliyoruz"

49 yaşındaki güzel yıldız Defne Samyeli, geçtiğimiz gün Bebek'teki bir restoranda yemek yerken görüntülendi. Samyeli, mekan çıkışı gazetecilerle ayak üstü sohbet etti.

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre aşk hayatında bir süredir yalnız olan ve sosyal medya üzerinden gelen arkadaşlık teklifleri hakkında konuşan şarkıcı, "Bu tarz şeyler bana çok sinsice gibi geliyor, DM yoluyla yürümek nedir? Sosyal medyayı çok ciddiye almıyorum" dedi. 

Kızları Deren ve Derin'in sosyal medya hesaplarından paylaştığı iddialı fotoğraflar için de açıklama yapan Samyeli, "Kameraların önünde doğdukları için dikkat çekiyorlar. Benden miras kalan ün için onları kısıtlayamam, sonuçta onlar da birer birey. Tüm yaşıtlarının fotoğrafları aynı. Hepimizin sorunu olan 'Elalem ne der?' bu üç kelimeden nefret ediyorum. Kendim yapmıyorum, çocuklarıma da bunu yapmıyorum. Ne giymek istiyorlarsa, onu giyebilirler. Çocuklarıma karşı sorumluluklarımı biliyorum, onlar da ne yapacaklarını iyi biliyorlar. Hepimiz kırmızı çizgilerimizi biliyoruz" dedi.