Deniz Çakır: "Masumiyet farkındalık yaratacak"

Başarılı oyuncu Deniz Çakır, Masumiyet’te kızı için adalet arayan, güçlü bir anne karakteriyle ekranlara dönüyor.

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır’ın paylaştığı “Masumiyet” yarın akşam ekrana gelecek.

Deneyimli oyuncu Deniz Çakır, dizide genç yaşta anne olmayı seçen, hayallerini ve ideallerini bir kenara bırakıp çocuklarına kol kanat geren bir anneye hayat veriyor.

19 yaşındaki kızı Ela’nın (İlayda Alişan) yanlış bir adama aşık olmasıyla gelişen trajedik olayla, bir gecede hayatı değişen Bahar’ın, verdiği mücadele izleyenleri derinden etkileyecek.

“MASUMİYET FARKINDALIK YARATACAK!”

Ekranlara “Masumiyet”le dönmeye hazırlanan Deniz Çakır rolünü ilk kez anlatarak ”Bahar aydınlık bir kadın, iyi bir anne. Fakat hayatındaki belki yanlış kararların bedelini ödüyor. Anne olmak pek çok şeyden taviz vermesine sebep olmuş. Ama Bahar’ın dünya görüşü, kadın duruşu çok güçlü ve hisleri çok kuvvetli...” ifadelerini kullandı.

Çakır, ekranlara farklı bir soluk getirmeye hazırlanan “Masumiyet” dizisi hakkında ise “Masumiyet öncelikle, can alıcı bir öyküye sahip. Dramatik aksiyonu çok kuvvetli ve çatışması çok sağlam. İnanmadığınız bir şeyi inandıramazsınız. Ben inanıyorum Bahar’ın öyküsüne. Dizinin toplumsal duyarlılıklarla ilgili farkındalık yaratacağını düşünüyorum. İyi bir oyuncu kadromuz var, ekip çok kuvvetli.” şeklinde konuştu.