Masumiyet


Ertuğrul Postoğlu: "Hülya bana bir patlattı..."
Ertuğrul Postoğlu: "Hülya bana bir patlattı..." Ekrana erken veda eden ‘Masumiyet’ dizisinde rol alan Ertuğrul Postoğlu, önceki gün Etiler’de objektiflere takıldı. Ünlü oyuncu, çenesinin çıkmasına neden olan Hülya Avşar'la rol aldığı tokat sahnesini anlattı.
İlayda Alişan: "Serkay ile çok mutluyuz"
İlayda Alişan: "Serkay ile çok mutluyuz" Erken final yapan 'Masumiyet' dizisindeki rol arkadaşı Serkay Tütüncü ile yaşadıkları aşk iddialarını yalandıktan kısa bir süre sonra el ele görüntülenen İlayda Alişan, yakışıklı isimle çok mutlu olduklarını söyledi.
İlayda Alişan yalanladığı aşkıyla el ele sobelendi!
İlayda Alişan yalanladığı aşkıyla el ele sobelendi! İlayda Alişan’ın adı ekrana yeni veda eden ‘Masumiyet’ dizisindeki rol arkadaşı Serkay Tütüncü ile anılmış, Alişan bu aşk iddiasını net bir dille yalanlamıştı.
Deniz Işın 'yasak aşkını' itiraf etti
Deniz Işın 'yasak aşkını' itiraf etti Yeni final yapan Masumiyet dizisindeki rolüyle dikkatleri üzerine çeken Deniz Işın'dan şaşırtan açıklama.
Hülya Avşar'a üç teklif birden
Hülya Avşar'a üç teklif birden ‘Masumiyet' dizisi final yapan Hülya Avşar, alışverişte görüntülendi.
İlayda Alişan'ın tatil neşesi
İlayda Alişan'ın tatil neşesi Geçtiğimiz haftalarda ekranlara veda eden 'Masumiyet' dizisinde 'Ela Yüksel' karakterine hayat veren İlayda Alişan, erken final sonrası tatile çıktı.
Hülya Avşar: "Masumiyet dijitale uygun bir yapımdı"
Hülya Avşar: "Masumiyet dijitale uygun bir yapımdı" Hülya Avşar, gazetecilerle sohbet ederken erken final yapan "Masumiyet" dizisiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.