Masumiyet


İlayda Alişan ve Cenan Adıgüzel aşk mı yaşıyor? "Masumiyet" dizisinde canlandırdığı 'Ela' karakteriyle gönüllerde taht kuran genç oyuncu İlayda Alişan'ın kalbini 'Çok Güzel Hareketler 2' programının oyuncularından Cenan Adıgüzel'e kaptırdığı konuşuluyor.
Serkay Tütüncü: "İhanete uğramış olabilirim" Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ve İlayda Alişan ile birlikte rol aldığı "Masumiyet" dizisinde 'İlker Ilgaz' karakterini canlandıran Serkay Tütüncü, yıllar önce aldatıldığını söyledi.
Serkay Tütüncü: "Aldatmak hem saygısızlık hem yorucu" Son dönemin parlayan yıldızlarından Serkay Tütüncü, "Masumiyet"te canlandırdığı karakterin aksine, gerçek hayatta "İkinci bir seçenek oluştuysa birinci bitmiştir" diyecek kadar net.
Serkay Tütüncü'den annesini canlandıran Hülya Avşar için olay sözler Fox TV'de ekrana gelen "Masumiyet" dizisi her hafta beğeni ve merakla takip ediliyor.
İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü: "Ünlü olmak özgürlüğü kısıtlıyor" "Masumiyet" dizisiyle son dönemin konuşulan ikililerinden olan Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan, ünlü olmanın dezavantajlarını sıraladı.
Hülya Avşar'ın bilinmeyen korkusu! Uzun süre sonra ekrana geri dönen Hülya Avşar, Instagram hesabından en büyük fobisini paylaştı.
İlayda Alişan: "Ela'ya günlük tuttum" İlayda Alişan’ın, 19 yaşında üniversite öğrencisi Ela’ya hayat verdiği dizi; Ela’nın sevdiği adam İlker Ilgaz’ın evlendiğini öğrendiği gece değişen hayatını konu alıyor.