Masumiyet


Deniz Çakır ve Hülya Avşar'ın 'Masumiyet' ayrılığı 17 yıl önce "Kadın İsterse" dizisinde yer alan Hülya Avşar ve Deniz Çakır bu kez "Masumiyet" dizisinde bir araya gelmişti.
Tolga Güleç'ten Hülya Avşar göndermesi İddialı başlayan "Masumiyet" dizisi bu hafta erken final yapıyor. Oyuncu Tolga Güleç, "Masumiyet" dizisindeki rol arkadaşı Hülya Avşar'a dizide uygulanan filtrelerle bir gönderme yaptı.
Masumiyet dizisiyle ilgili son karar verildi Gold Film'in Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz Çakır'ı buluşturan "Masumiyet" dizisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
Serkay Tütüncü'den konuşulacak tokat açıklaması 'Masumiyet' dizisinde rol alan Serkay Tütüncü, dizide annesi rolünü oynayan Hülya Avşar'ın Ertuğrul Postoğlu'na attığı tokatla ilgili esprili bir açıklamada bulundu.
İlayda Alişan: "Kendimi kuş gibi hissediyorum" "Masumiyet" dizisinde oynayan genç oyuncu İlayda Alişan, karantina günlerinin nasıl geçtiğini anlattı.
Asena Tuğal'dan konuşulacak Hülya Avşar açıklaması Hülya Avşar ile birlikte "Masumiyet" adlı dizide rol alan Asena Tuğal, rol arkadaşını çok sevdiğini söyledi.
Hülya Avşar: "Makyöz yakında kaçacak" Hülya Avşar'ın "Masumiyet" dizisi çekimleri öncesindeki hazırlığı bir hayli zahmetli.