Hülya Avşar: "Masumiyet dijitale uygun bir yapımdı"

Hülya Avşar, gazetecilerle sohbet ederken erken final yapan "Masumiyet" dizisiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Hülya Avşar: "Masumiyet dijitale uygun bir yapımdı"

Akşam Gazetesi'nin haberine göre başrolünde Mehmet Aslantuğ, Serkay Tütüncü, Deniz Çakır ve İlayda Alişan'ın rol aldığı Masumiyet dizisinde Hale karakterine hayat veren Hülya Avşar, projenin ekranlara erken veda etmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Masumiyet dizisiyle ekranlara dönüş yapan Hülya Avşar'ın, "Dizi televizyona uygun değildi, yeri dijital platformdu" sözleri dikkat çekti.

TOKAT OLAYINI ANLATTI

Tokat olayıyla ilgili ilk kez konuşan Avşar kızı şunları söyledi: "Şöyle oldu, birkaç kere vurman gerekiyor yakın çekim, genel çekim diye. Bu işin tekniği var. Ancak yönetmenimiz biraz daha etkili vurmamı istedi. Ben de bir anda vurdum, nasıl oldu anlamadım. Normalde hep yanağına vurmuşum ama en son vurduğumda çenesine geldi"

Tokat sahnesinin çekilmesinden bir kaç dakika sonra Postoğlu'nun ağzını kapatamadığını fark ettiklerini ifade eden Avşar, hemen hastaneye gittiklerini söyledi.

Yaşadıkları olayı anlatırken kahkahalarına hakim olamayan Avşar, Postoğlu'ndan esprili bir dille özür dilemeyi ihmal etmedi.