İlayda Alişan


Oğulcan Engin ve İlayda Alişan saklanmaktan vazgeçti
Oğulcan Engin ve İlayda Alişan saklanmaktan vazgeçti Bir süredir aşk yaşadıkları iddia edilen Oğulcan Engin ve İlayda Alişan, Çeşme’deki Kenan Doğulu konserinde el ele, göz göze yakalandı.
Mithat Can Özer - Alina Boz aşkı bitti!
Mithat Can Özer - Alina Boz aşkı bitti! Tam 4 yıldır birlikte olan ve evlenmeleri beklenen Alina Boz ile Mithat Can Özer'den gelen ayrılık haberi sevenlerini üzdü.
İlayda Alişan'ın yalanladığı aşk sonunda belgelendi
İlayda Alişan'ın yalanladığı aşk sonunda belgelendi İlayda Alişan'ın uzun süredir yalanladığı aşkı sonunda belgelendi. Güzel oyuncu, Çeşme'de bulunan bir mekanda hayranları tarafından görüntülendi.
İlayda Alişan'dan yürek burkan paylaşım
İlayda Alişan'dan yürek burkan paylaşım 18 yıl önce annesini kaybeden İlayda Alişan, yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı. Rahmetli annesinin fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu yürekleri burktu.
Oyuncu Ayten Uncuoğlu'ndan son dakika haberi
Oyuncu Ayten Uncuoğlu'ndan son dakika haberi "Çılgın Bediş", "Kavak Yelleri" ve "O Kız" dizilerindeki performanslarıyla hafızalarda yer edinen oyuncu Ayten Uncuoğlu'ndan son dakika haberi...
İlayda Alişan'ın adı hangi güzel meslektaşının eski aşkıyla anılıyor?
İlayda Alişan'ın adı hangi güzel meslektaşının eski aşkıyla anılıyor? Oyuncu İlayda Alişan'ın adı bugünlerde sürpriz bir isimle anılıyor...
'Ateş Kuşları' dizisine yakışıklı transfer! 'Kara'yı kim canlandıracak?
'Ateş Kuşları' dizisine yakışıklı transfer! 'Kara'yı kim canlandıracak? atv'de ekrana gelen duygu yüklü dizi "Ateş Kuşları"nda uzun süredir merakla beklenen 'Kara' karakterine kimin hayat vereceği sonunda belli oldu.