İlayda Alişan


Mayosunu unutan Serkay Tütüncü denize nasıl girdi? Son olarak final yapan 'Masumiyet' dizisiyle ekranlara gelen ve dizideki rol arkadaşı İlayda Alişan ile ile aşk yaşayan yakışıklı oyuncu Serkay Tütüncü, sevgilisi ve arkadaşlarıyla birlikte Bodrum'da objektiflere takıldı.
Serkay Tütüncü'den sevgilisinin fotoğrafına iltifat Oyuncu İlayda Alişan ile Serkay Tütüncü aşklarını geçtiğimiz günlerde ilan etmişti.
Serkay Tütüncü Çeşme'deki fahiş fiyatlara isyan etti Tatil beldelerinde yaşanan uçuk fiyatlara oyuncu Serkay Tütüncü de isyan etti.
İlayda Alişan'ın Serkay'sız tatili Erken final yapan "Masumiyet" dizisindeki rol arkadaşı Serkay Tütüncü ile aşk yaşayan genç oyuncu İlayda Alişan, kız arkadaşlarıyla Bodrum'da tatil yaparken görüntülendi. Alişan'ın tatil döneminde hayli kilo aldığı gözlerden kaçmadı.
Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın göz göze alışverişi Erken final yapan "Masumiyet" dizisinin oyuncuları İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü önceki gün Zorlu’da alışverişteydi.
Uğur Uzunel'den merak uyandıran Merve Dizdar paylaşımı Ani bir kararla eşi Gürhan Altundaşar'dan boşanan oyuncu Merve Dizdar, adının aşk dedikodusuna karıştığı rol arkadaşı Uğur Uzunel'den sürpriz bir mesaj aldı...
Sürpriz oyuncular dijital projede buluşuyor İlayda Alişan, Ezgi Eyüboğlu, Ceren Moray ve Hazal Subaşı'nın isimleri sürpriz projede geçti.