İlayda Alişan

Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın göz göze alışverişi
Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın göz göze alışverişi Erken final yapan "Masumiyet" dizisinin oyuncuları İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü önceki gün Zorlu’da alışverişteydi.
Uğur Uzunel'den merak uyandıran Merve Dizdar paylaşımı
Uğur Uzunel'den merak uyandıran Merve Dizdar paylaşımı Ani bir kararla eşi Gürhan Altundaşar'dan boşanan oyuncu Merve Dizdar, adının aşk dedikodusuna karıştığı rol arkadaşı Uğur Uzunel'den sürpriz bir mesaj aldı...
Sürpriz oyuncular dijital projede buluşuyor
Sürpriz oyuncular dijital projede buluşuyor İlayda Alişan, Ezgi Eyüboğlu, Ceren Moray ve Hazal Subaşı'nın isimleri sürpriz projede geçti.
Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın taşlı, kaykaylı iltifatları
Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın taşlı, kaykaylı iltifatları "Masumiyet" dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan İlayda Alişan - Serkay Tütüncü aşkı; iltifatlı, esprili devam ediyor...
İlayda Alişan: "Serkay ile çok mutluyuz"
İlayda Alişan: "Serkay ile çok mutluyuz" Erken final yapan 'Masumiyet' dizisindeki rol arkadaşı Serkay Tütüncü ile yaşadıkları aşk iddialarını yalandıktan kısa bir süre sonra el ele görüntülenen İlayda Alişan, yakışıklı isimle çok mutlu olduklarını söyledi.
İlayda Alişan mahcubiyet üstüne mahcubiyet yaşıyor!
İlayda Alişan mahcubiyet üstüne mahcubiyet yaşıyor! Serkay Tütüncü ile aşk yaşadığını yalanladıktan dört gün sonra yakışıklı isimle el ele görüntülenen oyuncu İlayda Alişan bu sıralar mahcubiyet üstüne mahcubiyet yaşıyor.
İlayda Alişan yalanladığı aşkıyla el ele sobelendi!
İlayda Alişan yalanladığı aşkıyla el ele sobelendi! İlayda Alişan’ın adı ekrana yeni veda eden ‘Masumiyet’ dizisindeki rol arkadaşı Serkay Tütüncü ile anılmış, Alişan bu aşk iddiasını net bir dille yalanlamıştı.