İlayda Alişan

İlayda Alişan'ın aşk tarifi
İlayda Alişan'ın aşk tarifi İlayda Alişan: "Aşk bir yemekse, tutku tuzu, biberi, tereyağı, zeytinyağı, her şeyi olabilir. Ama kazara tutku kalmadıysa tadı kaçar. Çabuk bozulur. Yediğin şey sana keyif vermez. 26 yaşında bu konu üzerine aşçı olduysam demek..."
İlayda Alişan ve Burak Yörük'ü buluşturan dizinin hazırlıkları sürüyor
İlayda Alişan ve Burak Yörük'ü buluşturan dizinin hazırlıkları sürüyor Yeniden proje üretmeye başlayan Kanal D İç Yapımlar’ın yaz ekranında seyirciyle buluşacak olan "Bir Yaz Dizisi" projesinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
İlayda Alişan ve Burak Yörük'ten flaş haber!
İlayda Alişan ve Burak Yörük'ten flaş haber! Televizyon dünyasının iki yetenekli oyuncusu hakkında flaş haber...
İlayda Alişan'ın bol güneşli paylaşımına rekor beğeni
İlayda Alişan'ın bol güneşli paylaşımına rekor beğeni "Masumiyet" dizisiyle şöhretini perçinleyen genç oyuncu İlayda Alişan soğukla arası iyi olmayanlardan.
İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü aylar sonra nerede buluştu?
İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü aylar sonra nerede buluştu? İlayda Alişan ile Serkay Tütüncü, ‘Masumiyet’ dizisinin setinde aşk yaşamaya başlamıştı.
İlayda Alişan'dan herkesi duygulandıran paylaşım
İlayda Alişan'dan herkesi duygulandıran paylaşım "Masumiyet" ve "Kırmızı Oda" dizilerindeki performansları beğenilen İlayda Alişan, 26 Şubat'ta 26 yaşına bastı. Henüz 9 yaşındayken annesini kanser dolayısıyla kaybeden Alişan, herkesi duygulandıran bir paylaşımda bulundu.
Melisa Şenolsun'un 'aşk umudu' suya mı düştü?
Melisa Şenolsun'un 'aşk umudu' suya mı düştü? Magazin dünyasında yaşanan sürpriz aşklara bir yenisi daha eklendi.