İlayda Alişan

Nejat İşler'in yeni filmi sürpriz oyuncuları bir araya getirecek
Nejat İşler'in yeni filmi sürpriz oyuncuları bir araya getirecek Ay Yapım’ın Netflix için çekeceği “İyi Adamın 10 Günü” filmi 7 Eylül’de sete çıkıyor. Uluç Bayraktar’ın yöneteceği filmde Nejat İşler başrol oynayacak.
Serkay Tütüncü - İlayda Alişan aşkı bitti
Serkay Tütüncü - İlayda Alişan aşkı bitti Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın "Masumiyet" setinde başlayan aşkları bitti.
İlayda Alişan yüzündeki değişimle şaşırttı
İlayda Alişan yüzündeki değişimle şaşırttı "Masumiyet" dizisinde canlandırdığı 'Ela' karakteriyle dikkatleri üzerine çeken İlayda Alişan'ın Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafı binlerce beğeni alırken yüzündeki değişimin nedeni merak edildi.
Alina Boz'un oyuncu arkadaşlarıyla tatili sürüyor
Alina Boz'un oyuncu arkadaşlarıyla tatili sürüyor Sevgilisi Mithatcan Özer ve oyuncu arkadaşları ile tatil yapan Alina Boz önceki gün Turgutreis'te objektiflere takıldı.
Mayosunu unutan Serkay Tütüncü denize nasıl girdi?
Mayosunu unutan Serkay Tütüncü denize nasıl girdi? Son olarak final yapan 'Masumiyet' dizisiyle ekranlara gelen ve dizideki rol arkadaşı İlayda Alişan ile ile aşk yaşayan yakışıklı oyuncu Serkay Tütüncü, sevgilisi ve arkadaşlarıyla birlikte Bodrum'da objektiflere takıldı.
Serkay Tütüncü'den sevgilisinin fotoğrafına iltifat
Serkay Tütüncü'den sevgilisinin fotoğrafına iltifat Oyuncu İlayda Alişan ile Serkay Tütüncü aşklarını geçtiğimiz günlerde ilan etmişti.
Serkay Tütüncü Çeşme'deki fahiş fiyatlara isyan etti
Serkay Tütüncü Çeşme'deki fahiş fiyatlara isyan etti Tatil beldelerinde yaşanan uçuk fiyatlara oyuncu Serkay Tütüncü de isyan etti.