Hülya Avşar


Nilgün Belgün'den olay Hülya Avşar açıklaması Magazin dünyasının renkli isimlerinden Nilgün Belgün, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Belgün, Hülya Avşar’ın tokat sahnesi sorulunca konuşulacak bir yanıt verdi.
'Masumiyet' dizisi ekrana veda mı ediyor? Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ı buluşturan "Masumiyet" dizisinin akıbeti merak uyandırıyor.
Hülya Avşar rol arkadaşını tokatladı! Hülya Avşar, FOX ekranlarında başrolünü oynadığı 'Masumiyet' dizisinde senaryo gereği Ertuğrul Postoğlu'na attığı tokatta hızını alamayınca olanlar oldu.
Masumiyet'in İrem'inden konuşulacak açıklamalar "Masumiyet" dizisinin beğenilen oyuncusu Deniz Işın, hobi olarak başladığı oyunculuk eğitimiyle bütün hayatını değiştirmesini “Hayallerimin peşinden gitmek ‘yaşamaya’ karar verdiğim andır. Bu nedenle en güzel kararım” diye anlatıyor.
Serkay Tütüncü'den annesini canlandıran Hülya Avşar için olay sözler Fox TV'de ekrana gelen "Masumiyet" dizisi her hafta beğeni ve merakla takip ediliyor.
Hülya Avşar'ın bilinmeyen korkusu! Uzun süre sonra ekrana geri dönen Hülya Avşar, Instagram hesabından en büyük fobisini paylaştı.
Hülya Avşar: "Kaya'nın burnu yeminle maskeye sığmıyor" Sevilen sanatçı Hülya Avşar, önceki gün Yeniköy'de yağmur altında yürüyüş yaparken görüntülendi.