Hülya Avşar


Hülya Avşar'dan hediye yağmuru Alışveriş turunda görüntülenen Hülya Avşar, neşeli halleriyle dikkat çekti.
Hülya Avşar evini kulise taşıdı ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin özel programında yer alacak olan Hülya Avşar, evini kulise taşıdı. Bornozunu, terliklerini ve ince belli bardağını evinden getirdi.
Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan konuşulan projeye dahil oldu Fox TV'nin yeni dizilerinden "Yaşı 19", oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor.
Hülya Avşar sete 'kurallarıyla' dönüyor! Özlenen oyuncu Hülya Avşar’ın dört yıl sonra ekrana döneceği "Yaşı 19" dizisi için günde sekiz saat çalışma şartı koydurduğu öğrenildi.
Coşkun Sabah'tan yeni Hülya Avşar açıklaması Coşkun Sabah'ın 32 yıl önce aşk yaşadığı Hülya Avşar hakkında, "Beni askerdeyken Tanju Çolak ile aldattı" sözleri gündem olmuştu. Önceki gün muhabirlerle sohbet eden ünlü sanatçı, konuya açıklık getirdi.
Coşkun Sabah: "Hülya Avşar beni Tanju'yla aldattı" Coşkun Sabah, 80'li yıllarda aşk yaşadığı Hülya Avşar hakkında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.
Deniz Çakır: "İlk dizimde de birlikte rol almıştık" Hülya Avşar’la uzun yıllar sonra tekrar kamera karşısına geçecek olan Deniz Çakır, önceki gün Kuruçeşme’de görüntülendi.