Hülya Avşar


Hülya Avşar, Zehra'ya Boğaz'da ofis tutacak Sanatçı Hülya Avşar, Zehra'nın kariyeri için de kolları sıvadı. Avşar Kızı, iç mimarlık okuyan kızı için ofis arayışına başladı.
Hülya Avşar’ın selfiesinde Kaya Çilingiroğlu detayı Bu yılın ilk aylarında, haklarında bol bol yapılan yeniden evlenecekleri haberlerini yalanlayan Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu fırsat buldukça bir araya gelmekten geri durmuyor. Eski çift bayramda da bir araya geldi.
Hülya Avşar’dan bornozlu paylaşım Pandemi sürecinde ortalarda görünmeyen 56 yaşındaki Hülya Avşar, sosyal medya hesabından paylaştığı cesur fotoğrafıyla dikkat çekmeyi başardı.
Hülya Avşar'ın yeni paylaşımına rekor beğeni! 55 yaşındaki sanatçı Hülya Avşar'ın artistik pozu kısa sürede 30 binin üzerinde beğeni aldı.
Hülya Avşar üçüncü kez kitap oluyor Kariyerinde 37 yılı geride bırakan sanatçı Hülya Avşar'ın hayatı bir kitaba daha konu oldu.
Hülya Avşar ile Sadettin Saran’ın aşkı unutulmadı! Bir dönem magazin gündeminin en gözde çiftlerinden olan Hülya Avşar ve Sadettin Saran aşkı, unutulmadı…
Hülya Avşar pazarlığa yanaşmıyor 4 yıldır kameralardan uzak olan Hülya Avşar'ın neden yeni bir projede yer almadığı ortaya çıktı.