Hülya Avşar


Ünlü isimler Ramazan Bayramı'nda servet kazanacak
Ünlü isimler Ramazan Bayramı'nda servet kazanacak Ünlü isimler Ramazan Bayramı'nda ağırlıklı olarak Bodrum ve Kıbrıs'ta sahne alacak. Özel repertuvarlarıyla hayranlarının karşısına çıkacak olan isimler 150 bin lira ile 500 bin lira arası kazanacak.
Hülya Avşar'dan uzun süre sonra bir ilk!
Hülya Avşar'dan uzun süre sonra bir ilk! Hülya Avşar uzun süre sonra yeni bir şarkıyla sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor...
Sera Kadıgil: "Lale Devri'nin sanatçıları manda yoğurduyla iftar açabilsinler"
Sera Kadıgil: "Lale Devri'nin sanatçıları manda yoğurduyla iftar açabilsinler" Türkiye İşçi Partisi (TİP) Sözcüsü ve İstanbul Milletvekili Sera Kadıgil, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın iftar yemeğine katılan sanatçıları sert sözlerle eleştirdi.
Hülya Avşar'ın tatlı telaşı
Hülya Avşar'ın tatlı telaşı Hülya Avşar önceki gün İstinye'de objektiflere takıldı.
Hülya Avşar Instagram hesabını kaptırdı!
Hülya Avşar Instagram hesabını kaptırdı! Instagram hesabını aktif olarak kullanan Hülya Avşar hacker şoku yaşadı.
Hülya Avşar Cemal Güzelci'ye tekrar yeşil ışık yaktı
Hülya Avşar Cemal Güzelci'ye tekrar yeşil ışık yaktı Hülya Avşar, önceki akşam ‘Denedik ama uyuşamadık’ dediği Cemal Güzelci ile görüntülendi. Avşar Kızı, bu kez de “Şu anlık arkadaşız ama kısmet” diyerek bu aşka kapılarını araladı.
Kaya Çilingiroğlu ve Zehra Çilingiroğlu'nun mavi uyumu
Kaya Çilingiroğlu ve Zehra Çilingiroğlu'nun mavi uyumu Kaya Çilingiroğlu, golf tutkusunu aşıladığı kızı Zehra ile önceki gün yine antrenmandaydı.