Hülya Avşar

Hülya Avşar bir ada mı satın alıyor? Sanatçı Hülya Avşar’ın çok istediği Ayvalık’taki Çiçek Adası’na rekor fiyat… Hatırlı Ailesi, 27 bin metrekarelik ada için son olarak 135 milyon lira istedi.
Nevra Serezli: "Takside havlu tutup giyinirdik" 11 yıl sonra "Ağaçlar Ayakta Ölür" isimli oyunla tiyatroya dönen Nevra Serezli, "Bizim zamanımızda konfor yoktu, takside giyinirdik" dedi.
Banu Alkan Hülya Avşar'a meydan okudu Yeşilçam'ın ünlü yıldızı Banu Alkan; Hülya Avşar’a meydan okudu: “En güzel benim...”
İzzet Yıldızhan ve Hülya Avşar'ın gözyaşları! Geçtiğimiz günlerde annesi Suriye Yıldızhan'ı kaybederek büyük acı yaşayan İzzet Yıldızhan, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı.
Hülya Avşar'dan evlilik sorusuna 'pışık' işaretli yanıt Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu geçtiğimiz günlerde kızları Zehra Çilingiroğlu'nun doğum günü çıkışında olay yaratmıştı.
Hülya Avşar'ın son paylaşımına 70 bin beğeni! Instagram hesabını aktif kullanan Hülya Avşar, bu defa cesur bir pozunu takipçilerinin beğenisine sundu.
Demet Akalın: "Sanat dünyasından dost olmaz" KKTC’de sahne alan Demet Akalın, samimi açıklamalarda bulundu. Sömestr için kızı Hira ile Uludağ’a gideceklerini belirten Akalın, “Hira kar görsün diye arkadaşlarımızla beraber Uludağ'a gideceğiz” dedi.